Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
SP’nin 40. Yılını Taçlandıran “Luxe Oıl” Serisi - Basın Bülteni

SP’nin 40. Yılını Taçlandıran “Luxe Oıl” Serisi

Tarih: 15.04.2014


Wella Professionals, saç dünyasında büyük ses getiren “Luxe Oil Yapılandırıcı Elixir”den sonra geliştirdiği özel “SP Luxe Oil” serisi ile saçlara ayrıcalıklı ve etkin bir bakım sunuyor.

İleri teknoloji ve özel içeriklerle hazırlanan “SP Luxe Oil” serisi, keratini koruyan, saçı içten dışa besleyerek bakım yapan ve pürüzsüz, ışıltılı görünüm kazandıran bir etkiye sahip. Keratin Koruyucu şampuan, Keratin Destek Bakımı, Keratin Yapılandırıcı Maske, Hafif Yağ Spreyi, Yapılandırıcı Elixir olmak üzere, toplam 5 üründen oluşan “SP Luxe Oil” serisi, daha ilk kullanımdan itibaren etkisini gösteriyor.

Baharatlı ve çiçeksi kokusu ile ruhu da rahatlatan “SP Luxe Oil” serisi, içeriğinde oldukça değerli ve saçın sağlığı için etkili yağ özlerini barındırıyor; Argan, badem ve Jojoba.

Polimerler, saç telinin etrafında koruyucu bir tabaka oluşturuyor, her bir saç telini yapılandırarak, UV ışınları, hava kirliliği gibi zararlı dış etkenlere karşı korumaya alıyor. Nemlendirici küçük moleküller ise saçın nem ihtiyacını giderirken, uzun süreli, pürüzsüz ve ipeksi bir görünüm sağlıyor.

Bahar mevsimini, çiçeksi ve ruhu şımartan kokuların eşliğinde, ayrıcalıklı ve etkili bakımlarla yenilenerek karşılamak isteyenlerin “SP Luxe Oil” serisini denemesinde fayda var.Etiketler: Wella , SP , SP Luxe Oil
Sayfa URL'si: