Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Sonbahara girerken evinizi Telamor la yenileyin - Basın Bülteni

Adres: Bostancı Yolu Cad. Keyap Sosyal Tesisler A-9 Yukarı Dudullu / Ümraniye - İstanbul

Telefon: [+90] 216 527 44 61-62-63

Fax: [+90] 216 527 44 67

Yetkili Kişi: Telamor

Web: www.telamor.com/

Ekli Görseller & Dökümanlar

Sonbahara girerken evinizi Telamor la yenileyin

Tarih: 06.09.2011
Ev tekstilinin butik markası Telamor, evinizi sonbahar renklerinin eşsiz uyumuyla buluşturuyor. Üç farklı konseptte özel tasarımların bulunduğu Telamor’un “modern”, “klasik” ve “country” ürünleri, Eylül şıklığını evinize taşırken zarafetiyle de göz kamaştıracak.

Desenleri ve renkleriyle ev tekstilinde yeni bir dönemin adı olan Telamor, yazın sona ermesiyle birlikte evinizi yenilemeniz için fark yaratan ürünler sunuyor. Ev tekstilinin butik markası Telamor sonbaharı karşılarken, “modern”, “klasik” ve “country” stildeki ürünlerini kaliteye önem verenlerle buluşturuyor.

Telamor’un “modern” tarza sahip ürünleriyle, sonbahar renklerini ve dinamik çizgileri bir araya getirmeniz mümkün. Ayrıca Telamor’un mağazasında bulunan farklı objelerden de istediğinizi seçerek evinizi baştan sona, uyumlu bir şekilde dekore edebilirsiniz. Telamor’un “klasik” tarzdaki ürünleriyse sonbahara yakışan çizgilere sahip… Evinizde nostaljik bir hava estirecek ürünlerle evinizi dekore ederken bu şıklığı; yastıklar, abajurlar ve çeşitli objelerle de tamamlamanız mümkün. “Country” çizgisindeki ürünleri tarzına yakın bulanlar için ise sonbahar renkleriyle bezenmiş kumaşlar, yastıklar ve daha birçok ürün Telamor mağazasında meraklılarını bekliyor.

Farklı stillerdeki ürünler arasından seçim yapamayanlar için Telamor’da danışmanlık hizmeti de mevcut. Telamor’un uzman kadrosu evinizi dekore etmenize yardımcı olurken tarzınızı da tam anlamıyla yansıtmanıza imkan tanıyor. Sonbaharın en güzel günlerini evinizde yaşamak için Telamor deneyimi ve kalitesiyle her zaman yanınızda…

Sektörler:
Sayfa URL'si: