Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
‘Small+’ İle Minimum Alanda Maksimum Stil - Basın Bülteni

Adres: Şerif Ali Çiftliği Yan Yol Bölgesi Bayraktar Bulvarı Miraç Sokak No: 55 Ümraniye/İSTANBUL

Telefon: 0216 314 87 87

Fax: 0216 499 83 57

Web: www.idealstandardturkey.com

Ekli Görseller & Dökümanlar‘Small+’ İle Minimum Alanda Maksimum Stil

Tarih: 11.12.2009
Yenilikçi ve tasarım odaklı banyo çözümlerinin lider markası Ideal Standard, Small+ ile dar alanlarda maksimum stil sahibi banyolar yaratıyor.

İtalya’nın önde gelen tasarımcılarından Franco Bertoli’nin imzasını taşıyan Small+, 68 ile 90 santimetre arasında değişen asimetrik ve standart etajerli lavabolar, klozet rezervuarı, asma klozet ve bideleriyle konutların yanı sıra yat ve oteller için de oldukça şık bir alternatif oluşturuyor.

Küçük alanlı banyolarda farklı kombinlerle işlevsel kullanım alanları yaratan akıllı tasarımlardan oluşan Small+ serisinde 15 ayrı ürün yer alıyor. Aynalı kapılar, dikey çekmeceler ve duvara monte özel tasarımlar, alan rahatlığı sağlayarak fonksiyonelliği ve şıklığı birleştiriyor.

Minimalist çizgiye sahip ‘Small+’ın en dikkat çeken ürünü ise asma klozet ve asma bideyi tek gövdede birleştiren ‘twin’ modeli. Twin, dar alanlar için yenilikçi ve ideal bir çözüm olarak karşımıza çıkıyor.

Beyaz lakenin yanı sıra açık ve koyu meşe olmak üzere üç renk alternatifi bulunan Small+ serisinin tasarımcısı Franco Bertoli, Small+ ile banyolarda sade, şık, eğlenceli ve genç bir çizgi yakalamak istediklerini ve bunu başardıklarını söylüyor. 21’inci yüzyılda tek kişilik ailelerin gittikçe arttığına ve yaşam alanlarının daraldığına dikkat çeken Franco Bertoli, Small+’ın minimal çizgisiyle günümüz ihtiyaçlarına cevap verdiğini ifade ediyor.

Ayrıntılı Bilgi İçin:
Taktik İletişim Danışmanlık – Hanzade Özerten
0212 267 18 18 – hanzade@taktikiletisim.com.tr


Sektörler:
Etiketler: small , ürün , lavabo , şık
Sayfa URL'si: