Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Seat’tan Hesaplı Kampanyalar - Basın Bülteni

Seat’tan Hesaplı Kampanyalar

Tarih: 11.06.2010
Doğuş Otomotiv - SEAT, Ibiza ve Leon modellerinde avantajlı fiyat uygulamasına devam ediyor.

Doğuş Otomotiv-SEAT, Ibiza ve Leon modelleri için avantajlı indirimler ve cazip ödeme koşulları sunduğu kampanyalarına devam ediyor. 2010 model Ibiza 1.4 lt 85hp Reference versiyonu, tavsiye edilen kampanyalı anahtar teslim liste fiyatlarında 3.800 TL indirimlerle sunulurken, zengin donanım içeriği ile Leon 1.6 lt 102 hp ve 1.4 TSI 125 hp modelleri, tavsiye edilen anahtar teslim fiyatlar üzerinden 3.500.-TL indirimle satışa sunuluyor.

Ekonomik motoru ve zengin donanımıyla Ibiza 25.900TL

Sportif ve şık tasarımı, üstün kalite ve teknolojik özellikleri ile B segmentinin en cazip modeli olan Ibiza’nın Reference donanım seviyesindeki 1.4 lt 85 hp versiyonu 25.900 TL tavsiye edilen kampanyalı anahtar teslim fiyatı ile satışa sunuluyor.

ABS, sürücü/yolcu ön ve yan hava yastıkları, direksiyondan kumandalı radyo, CD, MP3 çalar, yükseklik ayarlı sürücü koltuğu, yükseklik ve derinlik ayarlı direksiyon gibi özelliklerin standart olarak sunulduğu Reference modelinde ayrıca elektrikli, ısıtmalı yan aynalar ve elektrikli ön camlar gibi pek çok standart donanım özellikleri de sunuluyor.

Yokuşlarda – kalkışlarda aracın geriye kaymasını engelleyen ve ESP ile birlikte sunulan Yokuş Kalkış Desteği (Hill Holder), Dönüşe Duyarlı Ön Sis Farları, Bluetooth telefon bağlantısı gibi opsiyonel donanım özellikleri Ibiza’nın çekiciliğini artırıyor.

Style donanım seviyesindeki Leon modelleri, 34.900.TL’den başlayan fiyatlarla

Kampanya süresince Leon 1.6 lt 102 hp Style 34.900 TL, Leon 1.4 lt TSI 125 hp Style versiyonu ise 38.500 TL tavsiye edilen kampanyalı anahtar teslim liste fiyatı ile satışa sunuluyor.

Leon, Style donanım paketi içerisinde 16” alüminyum alaşım jantlar, elektrikli, ısıtmalı, katlanabilir yan aynalar, dönüşe duyarlı ön sis farları, çift bölgeli otomatik klima, yol bilgisayarı mevcut. Tüm bunların yanı sıra, deri direksiyon ve vites topuzu, cruise control, direksiyondan kumandalı radyo / CD / MP3 çalar, ABS, TCS, 6 hava yastığı, USB girişi gibi pek çok standart donanım özellikleri de Style versiyonu ile standart olarak sunuluyor.


Sektörler:
Sayfa URL'si: