Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
SEAT DSG Konforunu Cazip Fiyatlarla Sunuyor - Basın Bülteni

SEAT DSG Konforunu Cazip Fiyatlarla Sunuyor

Tarih: 13.08.2010
Doğuş Otomotiv - SEAT, model yelpazesini şimdi ileri teknoloji 7 ileri DSG tam otomatik şanzıman seçenekleriyle genişleterek herkese uygun bir seçeneği yine cazip fiyat avantajlarıyla sunmaya devam ediyor.

Doğuş Otomotiv - SEAT, pazara sunduğu modellerini, 7 ileri tam otomatik DSG şanzıman seçeneğiyle genişletiyor. Model yelpazesini genişleterek herkese uygun bir seçenek sunan SEAT, bu modellerinde cazip indirim olanakları da sağlamaya devam ediyor.

VW Group’un başarılı teknolojisi DSG’li modellerini avantajlı fiyatlarla sunan SEAT, aynı zamanda zengin donanım seçenekleriyle de fark yaratıyor.

Ibiza 1.6 lt 105 hp, Leon 1.6 lt dizel ile Ibiza’nın performanslı modelleri Cupra ve Bocanegra 1.4 lt TSI 180 hp motor seçenekleri 7 ileri DSG teknolojisi ile SEAT model yelpazesinde ön plana çıkıyor.
DSG’nin 1.4 TSI motorda ilk kez kullanıldığı modeller

Ibiza model yelpazesinin en üst noktasında yer alan CUPRA ve Bocanegra modelleri birçok ortak unsuru paylaşıyor. İki model de 180 hp güç üreten, ikiz şarjlı 1.4 TSI motorla, direksiyon üzerinden kumanda edilebilen 7 ileri DSG vites kutusu ve herhangi bir ek mekanik elemana gerek kalmadan kendinden bloklu bir differansiyel olarak çalışan elektronik XDS sistemiyle donatılmış. VW Grubu’nun, segmentinde 1.4 TSI motorunun 7 ileri DSG vites kutusu ile birlikte yer aldığı ilk modelleri olan Ibiza CUPRA ve Ibiza Bocanegra, XDS sisteminin ilave edilmesiyle teknolojik olarak da son derece ileride.

Donanım özellikleri maksimum seviyede

Standart donanım, sayısız aktif ve pasif güvenlik sistemleri, konfor öğeleri ve modellerin sportifliğini artırmaya yardımcı diğer özelliklerin yer aldığı SEAT Ibiza CUPRA ve Bocanegra’da geniş bir donanım yelpazesi bulunuyor. Her iki modelde de ESP, TCS + EBA, XDS, ABS, düşük lastik basıncı ikazı, sürücü ve yolcu ön – yan hava yastığı, özel spor süspansiyon, dönüşe duyarlı bi-xenon farlar, ‘Kolay giriş’ sistemli yolcu koltuğu, direksiyondan kumandalı vites sistemi, 17 inç alüminyum alaşım jantlar gibi birçok özellik standart olarak sunuluyor.

Leon dizel 7 ileri DSG Style ve Ibiza 1.6 lt 105 hp 7 ileri DSG donanım seviyesiyle çok farklı

Leon, Style donanım paketi içerisinde 16” alüminyum alaşım jantlar, elektrikli, ısıtmalı, katlanabilir yan aynalar, dönüşe duyarlı ön sis farları, çift bölgeli otomatik klima, yol bilgisayarı mevcut. Tüm bunların yanı sıra, deri direksiyon ve vites topuzu, cruise control, direksiyondan kumandalı radyo / CD / MP3 çalar, ABS, TCS, 6 hava yastığı, USB girişi gibi pek çok standart donanım özellikleri de Style versiyonu ile standart olarak sunuluyor.

Ibiza 1.6 lt 105 hp 7 ileri DSG motor seçeneği Reference ve Style donanım seçenekleri ile satışa sunuluyor. ABS, sürücü ve yolcu hava yastıkları, elektrikli yan aynalar, klima, radyo/ CD/ MP3 çalar gibi ekipmanların standart olarak sunulduğu Ibiza segmentinde fark yaratıyor.


Sektörler:
Sayfa URL'si: