SAP, İnsan Kaynakları Sektörünü Yetenek-Performans-Hız Etkinliğinde Buluşturdu

Tarih: 29.04.2011
Dünyanın lider kurumsal uygulama yazılımları sağlayıcısı SAP, Türkiye’nin önde gelen şirketlerinin insan kaynakları yöneticilerini yetenek ve performans yönetiminden kariyer planlamaya, strateji entegrasyonundan mobil çözümlere kadar pek çok alanda en yeni İK uygulamalarıyla SAP İnsan Kaynakları Zirvesi 2011’de buluşturdu.

SAP, 29 Nisan 2011 Cuma günü Swissotel The Bosphorus’ta düzenlediği SAP İnsan Kaynakları Zirvesi 2011 insan kaynakları yönetiminde yöneticilerin stratejik değer yaratabilmelerine ışık tutarken, Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen şirketlerinin tercih ettiği en yeni İK uygulamalarına da yer verdi. Bu yıl Yetenek-Performans-Hız sloganıyla düzenlenen SAP İnsan Kaynakları Zirvesi 2011, başta bankacılık, perakende, sigorta, enerji ve kamu olmak üzere farklı sektörlerde faaliyet gösteren Türkiye’nin öncü kuruluşlarının İK yöneticilerini bir araya getirdi. Etkinliğin açılışını SAP Türkiye Satış Direktörü Haluk Tekin gerçekleştirdi. Tekin konuşmasında kurumların en stratejik varlığı olan insan kaynaklarını yönetmenin kurumlara sağlayacağı katma değere vurgu yaptı. SAP İnsan Kaynakları Zirvesi 2011’in açılış konuşmacılarından SAP Güney Avrupa ve Gelişen Pazarlar IK Satış Direktörü Carlos Diaz “Yüksek Performanslı Çalışan, Yetenekli Organizasyon” adlı sunumunda dinleyicilere, değişimle nasıl baş edileceği ve yetenekli organizasyonlarda teknolojinin rolü gibi kritik konuları, uluslararası pazarlardan verdiği örneklerle anlattı. İnsan kaynakları teknolojilerinde dünya liderlerinin tercihi

SAP, şirketlerin doğru iş için doğru yeteneği keşfetmesi ve çalışanların sürekli olarak kendilerini geliştirmesine imkan sağlayan insan kaynakları çözümleri sunuyor ve şirketleri ileri taşıyacak kurumsal hedeflere ulaşmaya yardımcı oluyor. Yüksek performans gösteren çalışanları belirlemek, geleceğin liderlerini fark edip bu doğrultuda yetkinlik yatırımı yapmak İK yöneticileri için kritik önem taşıyor. SAP gerçek zamanlı raporlamalarıyla İK yöneticilerinin karar verme süreçlerini kısaltarak şirketlerde verimliliğin artmasına yardımcı oluyor.

Sektördeki eğilimleri önceden görerek doğru verilerle doğru kararlar alma imkanı veren SAP İnsan Kaynakları çözümleri, kurumların maliyetlerini düşürerek daha efektif bir İnsan Kaynakları yönetimi sağlıyor. Bunun yanında SAP’nin gelişmiş insan kaynakları çözümleri, riski azaltarak kurumların süreçlerden kurtulmasını sağlıyor. Böylece şirket çalışanlarının günlük rutinlerden kurtularak, değer yaratacak işler üstünde çalışması mümkün oluyor.

Etkinlik ile ilgili tüm detaylara www.sapforum.tv adresinden ulaşabilirsiniz. SAP’nin kurumsal yazılımlar alanındaki en son yeniliklerini öğrenmek için www.sap.com/turkey adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sektörler:
Etiketler: sap , insan , performans , etkinlik
Sayfa URL'si: