Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Sağlıklı yaşam için “Beypazarı Doğal Maden Suyu“ - Basın Bülteni

Sağlıklı yaşam için “Beypazarı Doğal Maden Suyu“

Tarih: 08.09.2009
Sağlıklı yaşamak vücudunuzu neyle beslediğinize bağlıdır. Tıpkı bir üretim fabrikası gibi çalışan insan vücudu, alınan her besini değerlendirip kendini dinç tutmaya çalışmaktadır. Bunları göz önüne aldığımız da gün içerisinde aldığımız besinlerin ne kadarı bize yarar sağlamaktadır?

Vücut için gerekli olan mineralleri kazanmamızda önemli yere sahip doğal mineralli maden suları, gün içerisinde kaybettiğimiz mineralleri de bize kazandıran sağlık kaynağıdır. Doğal mineralli maden suyu zengin magnezyum içeriği sayesinde kalp ve damar hastalıklarına karşı koruyucu bir etkiye sahiptir. Kalsiyum zengini maden suları kemikleri sağlamlaştırarak osteoporozdan korur. Doğal maden sularında bulunan florür ise çocukların diş gelişimine destek olur ayrıca, hamileler, gelişim çağındaki çocuklar ve emziren anneler için özellikle tavsiye ediliyor.

Maden suyu bu kadar önemli ve piyasada bir çok marka bulunmakta iken doğru tercih yapılması da önemlidir. Maden suları çıktıkları bölgenin yağmur alma oranına ve toprak verimliliğine göre mineral değerlerine sahip olmaktadırlar. Bu sebepten her maden suyu aynı oranda mineral değerine sahip değildir. Beypazarı Maden Suyu içeriğinde bulunan 2767,50 mg/lt mineral değeriyle yönetmelikçe belirtilen “zengin mineralli maden suyu” kategorisine girmektedir. Günde iki şişe Beypazarı Doğal Maden Suyu kalp sağlığını koruyor, sindirim sistemini düzenliyor, diyet programına yardımcı oluyor ve gün boyunca dirençli kalmanızı sağlıyor.

Beypazarı Maden Suyu üretim tesisleri sektörde 1 numaralı marka olan ürünlerini, saatte 252.000 şişe üretimle de ülkenin her yerine göndermeye çalışıyor. Hijyenik koşullarda üretimin gerçekleştiği, insan elinin değmeden kapalı makinalarda üretim yapıldığı tesisin periyodik zamanlarda üretimden alınan örneklerin incelendiği bir laboratuarı da bulunmaktadır. Doğal olanı doğal ambalajda “cam şişe” de tüketicisine sunan firmanın elma, limon, vişne ve çilek olmak üzere 4 farklı tatta doğal aromalı meyveli lezzetleri de bulunmaktadır. Doğal maden suyunun içindeki minerallerden hiçbir değer kaybetmeden %100 doğal meyve aromalarıyla birleşmesiyle oluşan meyveli lezzetler herkesin beğeneceği bir tattadır. Sağlıklı nesiller ve sağlıklı bir ömür için günde en az 2 şişe Beypazarı Doğal Maden Suyu için.

Sektörler:
Sayfa URL'si: