Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Sağlıklı hamilelik için Beypazarı Maden Suyu - Basın Bülteni

Sağlıklı hamilelik için Beypazarı Maden Suyu

Tarih: 05.10.2009
Hamilelikte dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan biri de alınan besinlerin bebek gelişimi ve anne sağlığı üzerindeki etkileridir. Başta kalsiyum olmak üzere hamilelikte ihtiyaç duyulan zengin mineralleri içeriğinde barındıran maden suyu, hamilelik boyunca anne ve bebek sağlığı için oldukça önemli bir yere sahiptir.

Uzmanlar sağlıklı bir hamilelik geçirmek için zengin mineralli maden suyu tüketmenin önemini vurgulamaktadırlar. Maden suyu hamilelikte oluşan mide ve bağırsak problemlerinin önlenmesinde etkili rol oynuyor ve kalorisi olmadığı için de hamilelik boyunca gereksiz kilo alımı da önlenmiş oluyor. Düzenli olarak zengin mineralli doğal maden suyu tüketen bayanların ihtiyaç duyduğu minerallerin büyük bir oranını karşıladıkları ve sağlıklı bir hamilelik geçirmeye yardımcı olduğu belirtiliyor.

Mineral yönünden oldukça zengin, maden suyu sektöründe üretim tesisi açısından kendisini kanıtlamış, maden suyunun şişelenmesinden halka ulaşana kadar geçirdiği süreç içerisinde içerdiği mineral değerlerinde hiçbir değişiklik yapılmadan ve 53 senedir güvenle içilen Beypazarı Doğal Maden Suyu, hamile bayanların sağlıklı bir hamilelik geçirmeleri için tercih etmeleri gereken bir markadır.

Sektörler:
Sayfa URL'si: