Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
S&T, IDC’nin sanallaştırma konferansına katılıyor - Basın Bülteni

Yetkili Kişi: S&T Home

Web: www.snt-world.com/

Ekli Görseller & Dökümanlar

S&T, IDC’nin sanallaştırma konferansına katılıyor

Tarih: 17.10.2008
S&T Bilişim Çözümleri, IDC tarafından 22 Ekim'de İstanbul Swissôtel'de düzenlenecek "Sanallaştırma ve Yeşil Veri Merkezleri Konferansı"nda Iron Mountain Digital çözümlerini tanıtacak.

S&T Bilişim Çözümleri, IDC tarafından 22 Ekim'de İstanbul Swissôtel düzenlenecek "Sanallaştırma ve Yeşil Veri Merkezleri Konferansı"nda Iron Mountain Digital çözümlerini tanıtacak. Iron Mountain Digital çözümleri, verilerin büyüme hızına, veri kaybı endişesine ve beklenmedik maliyetlere odaklanarak, bilgi koruma ve depolama ile ilişkili risk ve maliyetleri azaltıyor.

Sanallaştırmadan yeşil veri merkezlerine, konsolidasyondan ısıtma ve soğutmaya, pek çok konunun irdeleneceği bu önemli konferansta, verileri güvenle saklamak için tasarlanan Iron Mountain Digital çözümleri de tüm detaylarıyla ele alınacak. Saat 15.10'da gerçekleşecek sunum, S&T Türkiye Iron Mountain Digital Ürün Satış Müdürü Nezihe Güçlü tarafından yapılacak.

Bilgi ve kayıt için, www.idc-cema.com adresi ziyaret edilebiliyor.
www.sntturkey.com www.snt.at
1993 yılında kurulan ve merkezi Viyana'da bulunan S&T, bilgi teknolojileri (BT) alanında Orta ve Doğu Avrupa'nın lider çözüm ve hizmet sağlayıcısıdır. 3.500'ün üzerinde çalışanıyla 23 ülkede faaliyet gösteren şirket, ihtiyaca özel çözümler geliştirmekte; telekomünikasyon, finansal hizmetler, üretim (otomotiv) ve kamu hizmetleri (elektrik, su, gaz, ulaşım, vb.) sektörlerindeki müşterilerine, danışmanlık, yazılım geliştirme, kurulum ve bakım, proje yönetimi, eğitim ve profesyonel destek gibi hizmetler sunmaktadır. S&T, Türkiye pazarında 2002 yılından bu yana faaliyet göstermektedir.


Sayfa URL'si: