Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Ramazan coşkusunu Naz’da yaşayın - Basın Bülteni

Adres: Naz Turkish Cuisine Swissôtel The Bosphorus, İstanbul, Bayıldım Cad. No:2 Maçka, 34357 Beşiktaş - İstanbul

Telefon: 0212 326 11 75 – 76

Web: www.nazturk.com

Ekli Görseller & DökümanlarRamazan coşkusunu Naz’da yaşayın

Tarih: 20.08.2009
Eşsiz boğaz manzarasına sahip Naz, Ramazan boyunca Türk ve Osmanlı mutfağından benzersiz lezzetleri, Tasavvuf Müziği eşliğinde sunuyor.

Ramzan ayında iftar keyfini fasıl müziği eşliğinde yaşatan Naz, özel menüsünde yer alan modern ve geleneksel tatlarla her türlü damak zevkine hitap ediyor.

Ramazan ayının ilk günü iftardan yarım saat önce Diyanet görevlileri tarafından yapılacak Ramazan Duası ve canlı ezan ile başlayacak program, iftardan sonra ‘Naz’lı Kızlar’ tarafından verilecek tasavvuf müziği konseri ile devam edecek. Ramazan ayı boyunca iftar yemeklerine, İTU Türk Musikisi Devlet Konservatuarı mezunu dört profesyonelden oluşan ''Nazlı Kızlar'' Türk Müziği ve Tasavvuf Müziği'nden örnekler sunacak.

İftar menüsünde, geleneksel iftariyeliklerin yanında, odun fırınının lezzetiyle pide, ekmek çeşitleri, lezzeti ve görseli ile her güne özel hazırlanan ev yemekleri, kömür ateşinde hazırlanan ızgara ve kebap çeşitleri ön plana çıkıyor. Naz’da usta ellerde hazırlanmış geleneksel ramazan mönüleri şölene dönüşecek.

Haftanın her günü açık olan Naz, öğlen 12:00-16:30 saatleri ve Ramazan boyunca da “İftar Saati”nde hizmet veriyor. Mekan akşam yemeklerinde de ayrıca konuklarını ağırlıyor.

Zengin iftar yemeklerinin yer aldığı 120 kişilik kapasiteye sahip Naz’da iftar yemeği 69 TL KDV dahildir.

Sektörler:
Sayfa URL'si: