Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Pronet, Türkiye’nin en kârlı yatırımıyla girişimcilik fuarında - Basın Bülteni

Pronet, Türkiye’nin en kârlı yatırımıyla girişimcilik fuarında

Tarih: 27.09.2010
Pronet, 20.000 TL’ye varan aylık gelir imkanı sunan Çözüm Ortaklığı Programı’nı Türkiye’nin tek girişimcilik fuarı “Bayim Olur musun?”da girişimcilerle buluşturuyor. Yaklaşık 1 yıl önce başlayan ve 26 firmanın dahil olduğu Çözüm Ortaklığı Programı kapsamında Pronet, iş ortağı sayısını 2010 yılında artırarak Türkiye çapında 100’e çıkartacak. Pronet, sektörün lider firmasıyla yol alarak karlı bir girişime imza atmak isteyen herkesi, 30 Eylül – 3 Ekim tarihleri arasında düzenlenen “Bayim Olur musun?” fuarındaki Pronet standına bekliyor!

Ülke çapında yaygınlaşma kararı alan Türkiye'nin lider güvenlik firması olan Pronet, 2010 yılında 100 iş ortağına ulaşmayı hedeflediği Pronet Çözüm Ortaklığı Programı ile “Bayim Olur musun? 8. Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı”ndaki yerini alıyor. Pronet, aylık 20.000 TL’nin üzerinde kazanç imkanı sunan Çözüm Ortaklığı Programı hakkında bilgi almak ya da programa katılmak isteyen tüm girişimcileri 30 Eylül – 3 Ekim tarihleri arasında CNR Fuar Merkezi’nde düzenlenen fuarın 1. holdeki G-109 numaralı standına bekliyor.

Çözüm Ortaklığı Programı’nı yaygınlaştırarak Türkiye genelinde yeni çözüm ortakları ve bayiler ile çalışacak olan Pronet, 1 yıl önce başlattığı programa şu ana dek 26 firmayı dahil etmiş durumda. Başta İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Antalya gibi büyük iller olmak üzere Türkiye’nin dört bir köşesinde yaygınlaşan Pronet, programa katılan iş ortağı sayısını 2010 yılı sonuna dek 100’e çıkartacak. Çözüm Ortaklığı Programı, girişimcilere Türkiye’nin en kârlı ve gelecek vadeden sektörlerinden olan elektronik güvenlik sektöründe, hem de sektörün lider firmasıyla birlikte büyüme fırsatı sunuyor. Zira şu anda programa katılmış olan iş ortaklarının yarısından fazlası aylık kazançlarını 20.000 TL’nin üstüne çıkartmış durumda.

Dünya çapında başarı kazanan program, Pronet’le Türkiye’de

Çözüm ortakları ve bayileriyle uzun dönemli ve karşılıklı kazanç sağlayacak bir iş birliği yaratarak hizmetlerini daha büyük çevrelere ulaştırmak isteyen Pronet, bu amaçla organizasyon yapısında geliştirmeye gitti ve Kanal Satış Departmanı kurdu. Çözüm Ortaklığı ve Bayilik Programı, dünyanın en büyük güvenlik şirketlerinin bayilik programlarını kuran yöneticilerin danışmanlığı eşliğinde, Türkiye ekonomik ve çalışma koşullarına uygun hale getirilerek oluşturuldu. Pronet için geliştirilen bu programlar Amerika’dan İngiltere’ye, Singapur’dan Güney Afrika’ya kadar tüm dünyada 24 farklı ülkede uygulandı ve büyük bir başarı yakaladı.

Dinamik girişimciler aranıyor!

Pronet, bu programa kabul edeceği çözüm ortaklarında satış ekibi kurabilecek ve yönetebilecek girişimcileri tercih ederken; bayilik sisteminde ise herhangi bir mekana ya da zamana bağımlı olmadan çalışmak isteyen, dinamik ve girişken kişileri tercih ediyor. Pronet, bu programla çözüm ortaklarına ve bayilerine uzun süreli ve kazançlı bir çalışma ortamı yaratıyor.

Sektörler:
Sayfa URL'si: