Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Pronet Kişi Sayma Sistemleri’yle perakende dünyasında yeni bir dönem başlıyor - Basın Bülteni

Pronet Kişi Sayma Sistemleri’yle perakende dünyasında yeni bir dönem başlıyor

Tarih: 22.09.2008
Günümüz perakende dünyasında verimliliği artırmak ve ileriye yönelik projeksiyonlar yapabilmek için müşteri kitlesini iyi analiz etmek gerekiyor. Alışveriş merkezlerinden marketlere kadar tüm perakende sektöründe artık sayısal analiz yapmak ve pazarlama stratejileri geliştirmek için kişi sayma sistemleri kullanılıyor. İşletmelere iş süreçlerini optimize edebilmeleri için çok çeşitli faydalar sağlayan Pronet Kişi Sayma Sistemleri, %95'in üzerinde doğru sayım oranı ve detaylı raporlama yetenekleriyle dikkat çekiyor.

Bilgisayardan bağımsız olarak çalışabilme özelliğiyle öne çıkan ve pazarda farklılaşan Pronet Kişi Sayma Sistemleri, Akmerkez AVM, City's Nişantaşı AVM ve İstinye Park AVM'de tercih edilen bir çözüm olarak öne çıkıyor. 18.09.2008, İstanbul Ülkemiz güvenlik sektörünün lider firması Pronet, ürün yelpazesini genişletiyor. Pronet'in sunduğu yeni bir çözüm olan Pronet Kişi Sayma Sistemleri'nden perakende sektörünün pek çok alanında yararlanılabiliyor.

Alışveriş merkezleri, mağaza ve marketler ziyaretçi sayısının doğru tespit edilmesi, pazarlama ve reklam çalışmalarının etkinliğinin ölçümlenmesi, mağaza açılış kapanış saatlerinin düzenlenmesi, personelin izin yapacağı gün ve saatlerin belirlenmesi gibi konularda Pronet Kişi Sayma Sistemleri'nden faydalanıyorlar. Sistemin sağladığı raporlar sayesinde firmalar geleceğe yönelik yatırımlarını da en verimli şekilde planlayabiliyorlar. Akmerkez, İstinye Park ve City's Nişantaşı Alışveriş Merkezleri'nin bünyesinde bulunan mağazalar, Pronet'in bu yenilikçi ve son teknolojiye sahip çözümünden yararlanarak verimliliklerini artırıyorlar. Verimlilik ve kârlılık avantajı Pronet Kişi Sayma Sistemleri'yle geliyor Günümüz iş dünyasında rekabet edebilmenin yolu, her sektörde verimliliği, dolayısıyla da kârlılığı artırmaktan geçiyor. Verimliliği artırabilmek için de doğruluğundan emin olunan sayısal bilgilere ihtiyaç duyuluyor. Kişi sayma sistemleri tam da bu noktada devreye giriyor. Kişi sayma sistemleri günümüzün değişen ve gelişen perakende dünyasında verimliliği artırmak ve daha doğru ölçümleme yapabilmek adına büyük faydalar sağlıyor.

Özellikle perakende firmaları ve alışveriş merkezleri tarafından tercih edilen kişi sayma sistemlerinden bankalar, havalimanları ve müzeler de iş süreçlerini optimize etmek için yararlanıyorlar. Pronet Kişi Sayma Sistemleri yapılan pazarlama faaliyetleri ve reklamların ne kadar etkili olduğunu ölçmek için de kullanılıyor. Satış dönüşüm oranının iyileştirilmesi için doğru verilere ulaşmak, ileriye dönük yatırımları doğru ve etkin olarak planlamak amacıyla da kişi sayma sistemlerinden yararlanılıyor. Pronet Kişi Sayma Sistemleri %95'in üzerinde doğruluk oranına sahip Pronet Kişi Sayma Sistemleri yüksek teknolojisiyle dikkat çekiyor ve bu özelliğiyle rakiplerinden ayrılıyor. Pronet Kişi Sayma Sistemleri'nde kullanılan cihazlar pazardaki rakiplerinden farklı olarak %95'in üzerinde doğrulukta sayım yapabiliyor. Tamamen bilgisayardan bağımsız olarak çalışabilen sistem, mevcut IP tabanlı ağa bağlanabiliyor. Bu sayede kablolama maliyeti önemli oranda düşüyor.

İşletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda ölçeklenebilme özelliğine sahip olan Pronet Kişi Sayma Sistemleri, detaylı raporlama yapılabilmesine de imkan veriyor. Pronet İş Geliştirme'den Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Aydın Bolkar kişi sayma sistemleri hakkında şu bilgileri veriyor: "Kişi sayma sistemleri, işletmelerin kârlılıklarını artırmak için gerekli ölçümleri yapabilmelerini sağlayan elektronik sistemlerdir. En ileri teknolojiye sahip olan Pronet Kişi Sayma Sistemleri sayesinde işletmeler, yüksek doğruluk oranıyla güvenilir sayım sonuçlarına ulaşabiliyorlar.

Bu sonuçlardan yararlanarak operasyonel anlamda çok daha kolay ve hızlı bir şekilde karar alabiliyor, pazarlama ve reklam stratejilerini en verimli şekilde planlayabiliyorlar." Pronet hakkında: 1995 yılından beri faaliyet gösteren Pronet, 40.000 aktif alarm sistemi ve sayıları 500''ü aşan özel güvenlik projeleri ile Türkiye''nin en büyük, lider güvenlik firmasıdır. Ev ve işyeri güvenliğinden kamu kurumlarının ve dev sanayi tesislerinin entegre güvenlik sistemlerine kadar geniş bir yelpazede hizmet ve çözümler sunan Pronet, kişi, kurum, kuruluş, öz varlık ve bilginin korunmasını sağlamaktadır. Kamu kurumları, şirketler, özel konutlar, bankalar, müzeler Pronet''in güvenlik ürün ve hizmetlerinden yararlanmaktadır.

Pronet, yalnızca güvenlik sistemini kurmak ve projeyi gerçekleştirmekle kalmamakta, aynı zamanda sistemden maksimum derecede yararlanabilmeleri için satış sonrasında kusursuz destek anlayışıyla müşterilerinin daima yanında olmaktadır. Pronet, müşterilerinden gelebilecek güvenlik personeli talebini de yetkin eğitmenler tarafından profesyonelce eğitilmiş elemanlarıyla en iyi şekilde karşılamaktadır. Pronet Güvenlik Hizmetleri, teknolojik altyapısı, güvenlik sektöründeki benzersiz deneyimi ve 300'ü elektronik alarm sistemlerinde görev yapan 1.000'i aşan çalışanıyla bugün ve gelecekte müşterilerine en iyi hizmeti sunma hedefiyle çalışmalarını sürdürmektedir.

Sektörler:
Sayfa URL'si: