Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Promosyon | Reklam ve Promosyon Ürünleri - Basın Bülteni

Adres: Kireçburnu Mah. Araba Yolu Cad. Sümbül sok. No.1/1, Tarabyaüstü, Sarıyer

Telefon: 0212 223 2191

Fax: 0212 223 2191

Yetkili Kişi: A Plus Promosyon Ürünleri- Gürcan Sarp

Web: www.apluspromosyon.com

Ekli Görseller & Dökümanlar

Promosyon | Reklam ve Promosyon Ürünleri

Tarih: 15.06.2011
Sektörün yeni yüzlerinden A Plus Promosyon ürünleri, 2010 yılı Ocak ayı itibari ile kurulmuş ve o günden bu yana çalıştığı kurumsal firmalara hizmetini genişleterek sürdürmekte.
Öncelikle dijital mecranın farkına varan, bu yönde yatırımlarına halen devam eden firmamız internet ortamının gücünü farketmiş ve bu yönde hızlı adımlarla ataklarını sürdürmekte.

Kurulduğu yılın ilk bir kaç ayında teknolojik cihazların öneminin farkına vararak, promosyon usb bellek ithalatına başlamıştır. Hali hazırda piyasada varolan uzak doğu üretimi flash belleklerin haricinde kaliteli ve şık tasarımlı promosyon bellek ithalatı kısa sürede sonuçlarını göstermiş ve özellikle ciddi kurumların dikkatini çekerek siparişler kabul edilmiş ve teslimatları yapılmıştır.
İthalatının haricinde üretim ürünleri ile de oldukça fazla meşgul olan firmamız; Promosyon çantadan, ahşap ürünlere varıncaya kadar bir çok alanda üretimlerini fason atölyelerde sürdürmektedir.

Son derece güçlü bir tedarik zincirine de sahip olan firmamız binlerce çeşit promosyon ürünleri konusunda da asistlerini sürdürmektedir.
Hali hazırda hemen her hafta güncellenmeye devam eden web sayfamızda ürün örnek resimlerini inceleyebilirsiniz.
Promosyon


Sayfa URL'si: