Poşet çay sevmeyenler için… “Doğadan Poşet Çay”

Tarih: 03.11.2009
Doğadan Gizli Bahçe Siyah Poşet Çay, Doğu Karadeniz’in seçilmiş bahçelerden toplanmış en üst ve çay yaprakları, doğal ağaç liflerinden yapılmış poşeti, özel düğüm teknolojisiyle benzersiz bir çay keyfi yaşatıyor. Yenilikçi yaklaşımıyla farklılaşan Doğadan, demleme çay lezzetinden vazgeçemeyenlere tercihlerinde Doğadan Siyah Poşet Çay’ın doğru bir alternatif olabileceğini hatırlatıyor.

Doğadan Siyah Poşet Çay
’dan, poşet çay ile ilgili tat, renk ve koku önyargılarını yıkan demleme çay lezzeti... Doğallığın simgesi “Doğadan” Karadeniz’in seçilmiş bahçelerinin en taze ve en üst yapraklarından tadı, demi, kokusu ile üstün kalitede Doğadan Gizli Bahçe Bardak Poşet Çayı “poşet çay sevmeyenlerin” beğenisine sunuyor.

Şimdi kokusu, demi ve lezzetiyle demleme çaydan farksız olan Doğadan Gizli Bahçe Bardak Poşet Çay, poşet çay konusunda oluşmuş önyargıları yıkıyor. Çay Ocağı sahibi İbrahim Savut, Ev Hanımı Yağmur Artukmaç ve Baş Aşçı Batuhan Zeynioğlu’na demleme çay ile Doğadan Siyah Poşet Çay tadım testi noter huzurunda yapıldı. Tüm katılımcılar, Doğadan Siyah Poşet Çay’ın demleme çay ile aynı lezzete, renge ve kokuya sahip olduğu görüşüne tadım sonrası onayladılar.

Doğadan, çay severlerin poşet çay ile ilgili tat, renk ve koku önyargılarını yıkmak için demleme çay lezzetinden vazgeçemeyenleri Doğadan Gizli Bahçe Bardak Poşet Çay’ı denemeye davet ediyor. Bu özel lezzeti test edin siz de kokusu, tadı ve rengiyle demleme çaydan farksız olduğunu görün!

www.dogadan.com

Sayfa URL'si: