Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Parmak izi ve güvenlik sistemleri gün geçtikçe yaygınlaşıyor. - Basın Bülteni

Adres: ATATÜRK ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 10024 Sk. No:9 Çiğli - İZMİR

Telefon: 0 232 328 16 45 (pbx)

Fax: 0 232 328 16 74

Yetkili Kişi: Ekin Polat ÜLKÜ

Web: www.polimek.com.tr

Ekli Görseller & DökümanlarParmak izi ve güvenlik sistemleri gün geçtikçe yaygınlaşıyor.

Tarih: 18.12.2009
POLİMEK ELEKTRONİK; 1995 yılından bu yana elektronik kontrol ve güvenlik sistemleri ve bu ürünlerle çalışan yazılımlar üretmektedir. Ürettiği ve geliştirdiği sistemler ve yaptığı birçok proje ile; güvenlik, kontrol ve otomasyon konularına odaklanmış bir şirkettir.

İşletmelerin ihtiyaçlarını önceden tespit edip çözümler üreten firmamız, üretim yaptığı alanlarda sürekli gelişen teknolojiyi kullanmayı ve teknolojiye yatırım yapmayı kendine amaç edinmiştir. İşletmelerin karlılıklarının verimlilikten, verimliliklerinin de teknolojiden geçtiğine inanan firmamız; müşterilerinin verimliliklerini arttıracak projelere imza atarak ülkemizde 10.000 in üzerinde kullanıcıya hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır. Polimek Elektronik ‘in 1995 yılından beri sürekli geliştirilerek güncellenen PDKS 2.0 yazılımı da bu konuda pek çok firmaya çözüm ortağı olmaktadır. Tamamı Türk mühendis ve teknisyenlerinin üretimi olan ve hala pazarda tek yerli parmak izli cihaz olma özelliğini sürdüren PERGAMON F 36 D ve TROIA ürünleri sektörün vazgeçilmezleri olmuştur. Cihazların parmak izi tanımlama süreleri 1 saniyenin altındadır. Kapı, turnike ya da kullanımı sadece özel kişilere ait her türlü mekan, araç ve gerece monte edilebilirler. İşyerlerinin ve işverenlerin vazgeçilmezi olan parmak izli cihazlar aynı zamanda özel odaların; arşiv; dökümantasyon merkezi; bilgi işlem vb. güvenlik isteyen yerlerin giriş-çıkış işlemlerinde kontrol amaçlı ve izinsiz girişleri önlemek için kullanılır.
İzmir Atatürk Organize Sanayi bölgesindeki fabrikasından tüm Türkiye ve dünyaya ulaştırdığı üstün teknolojisini, kalite ve hizmet anlayışıyla birleştiren firmamızın faaliyet alanları içerisinde;
• AKILLI KALEM DEVRİYE TUR KONTROL SİSTEMİ,

• PERSONEL DEVAM KONTROL SİSTEMLERİ,( Kartlı; Parmak izli; Şifreli)

• GEÇİŞ KONTROL SİSTEMLERİ,( Kartlı; Parmak izli; Şifreli)

• TURNİKELİ KONTROL SİSTEMİ,

• YEMEKHANE KONTROL SİSTEMİ,

• ZİYARETÇİ KONTROL SİSTEMİ,

• KAPI VE EL TİPİ METAL DEDEKTÖRLER,

• ELEKTRONİK KAPI KOL VE KİLİTLERİ İLE

• OTOPARK BARİYERLERİ

• KAMERA VE ALARM SİSTEMLERİ
bulunmaktadır. Sektörde ki uzun geçmişi, servis garantisi, çözüm üreten politikalarıyla Polimek Elektronik müşterinin ihtiyacını tam olarak belirleyip ona uygun çözümler üretmektedir.
Sistemlerimizle ilgili detaylı bilgiye www.polimek.com.tr adresimizden ve 0232 328 16 45( pbx) numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz. Referanslarmızdan bazıları: 4.ANA JET ÜSSÜ KOMUTANLIĞI; ARÇELİK BULAŞIK MAK.FABRİKASI; ALARKO SANAYİ TİC; ASELSAN A.Ş; ÇALIŞMA BAKANLIĞI; DEVLET SU İŞLERİ; EMEKLİ SANDIĞI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ; GENEL KURMAY BAŞKANLIĞI; MİGROS TÜRK A.Ş; POLİS VAKFI; RENAULT MAİS BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ; POLİS VAKFI; TÜRK TUBORG A.Ş; ANADOLU HOLDİNG A.Ş; BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ; DENİZ İKMAL KOMUTANLIĞI VS… Referanslarımızın tamamına www.polimek.com.tr adresimizden ulaşabilirsiniz.Sayfa URL'si: