Yetkili Kişi: Osmani Restaurant İstinye Park

Ekli Görseller & Dökümanlar
Diğer bültenler
eklenilen başka bülteni yok.

Osmani Lezzetleri Kendi Evinizde Sofranızda

Tarih: 11.01.2013
Yöresel lezzetleri sevenlerin müdavimi olduğu İstinye Park Osmani, her gün değiştirdiği özel menüsü ve birbirinden nefis 100’den fazla çeşit yemeğiyle artık sofranızda. Ocak ayında da devam eden Kars ve Anadolu Kış Günleri kapsamındaki özel menüsü ile de dikkatleri üzerine çeken Osmani’de, zeytinyağlılardan kebap çeşitlerine, pide döner çeşitlerinden yöresel mutfaklara kadar aradığınız her yemeği evinize taşımak mümkün. Haftanın her günü sipariş verebileceğiniz Osmani’yle yöresel Türk mutfağının en güzel örneklerini evinizde tadacaksınız.

Yıllardır müdavimleri Egenin ot yemekleri, Bolu mutfağı, Antep mutfağı, Osmanlı saray mutfağı, Karadeniz mutfağı, Mardin, Konya, Malatya ve Güney Doğu mutfaklarının en lezzetli yemeklerini Osmani’de tadıyor. Şimdi Türk mutfağının ustalıkla pişirilen yemeklerini evinizde misafirlerinize ikram edebilirsiniz.

Ocak ayına özel Kars yöresinin en ünlü yemeği olan güneşte kurutulmuş Kaz Dolmasından Ballı Mahmudiyeye, Tiritli Kars kazından Etli Kulak Çorbasına; Kabulca Pilavından Patlıcan Çullamasına kadar Kars yöresine ait birçok yemeği en orjinal haliyle bulabileceğiniz tek yer olan Osmani’de gerçek bir lezzet şöleni yaşayacaksınız.

Osmani mutfağından çıkan eşsiz lezzetleri evinize ulaştırıyor. 0 212 345 56 00 numaralı telefondan ve Yemeksepeti’nden haftanın her günü sipariş verebilir, konuklarınızı birbirinden nefis yöresel yemeklerle yorulmadan ağırlayabilirsiniz.Sektörler:
Sayfa URL'si: