“Okan Üniversitesi Tercih ve Tanıtım Günleri”

Tarih: 10.07.2012
Okan Üniversitesi’nin deneyimli tercih danışmanları, İstanbul ve diğer illerdeki merkezlerde 16 Temmuz-03 Ağustos tarihleri arasında tercih hizmeti verecek. Üniversite adayları, İstanbul’da Okan Üniversitesi’nin Tuzla, Kadıköy ve Mecidiyeköy Kampüslerinin yanı sıra Bağdat Caddesi, Kadıköy İskele Meydanı, Taksim Metro yanı ve Bakırköy Özgürlük Meydanı’nın da aralarında bulunduğu 7 ayrı noktadaki tercih merkezlerindeki “YGS/LYS Tercih Danışmanlığı” hizmetinden ücretsiz olarak faydalanabilecek.

Okan Üniversitesi’nin deneyimli tercih danışmanları, İstanbul ve diğer illerdeki merkezlerde 16 Temmuz-03 Ağustos tarihleri arasında üniversite adaylarıyla bir araya gelip doğru tercih yapmaları konusunda bilgilendirecek. Adaylar, İstanbul’da Okan Üniversitesi’nin Tuzla, Kadıköy ve Mecidiyeköy Kampüslerinin yanı sıra Bağdat Caddesi, Kadıköy İskele Meydanı, Taksim Metro yanı ve Bakırköy Özgürlük Meydanı’nın da aralarında bulunduğu 7 ayrı noktadaki tercih merkezlerindeki “YGS/LYS Tercih Danışmanlığı” hizmetinden ücretsiz olarak faydalanabilecek ve kariyer planlarını yapabilecekler. Tercih merkezleri, Ankara, Bursa, İzmir, Gaziantep ve Diyarbakır’da da faaliyet gösterecek.

Uzman rehber öğretmenler gözetiminde gelişmiş bir tercih robotu kullanılarak öğrencilere en iyi seçimi yapmaları konusunda yol gösterilecek. Tercih Dönemi boyunca haftanın 7 günü sabah 10.00-18.00 arası hizmet verecek olan Tercih Merkezleri ile ilgili detaylı bilgi alabilmek için (0216) 444 OKAN (6526) numaralı telefona veya http://aday.okan.edu.tr web adresine ulaşılabilir.

Sektörler:
Sayfa URL'si: