Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Notebook Severlerden Gelen “Vitrinlik Fikirler” Vatan Notebook Vitrinlerini, Şekillendirecek - Basın Bülteni

Notebook Severlerden Gelen “Vitrinlik Fikirler” Vatan Notebook Vitrinlerini, Şekillendirecek

Tarih: 28.04.2011
Türkiye’de ilklerin öncüsü Vatan Bilgisayar’ın teknoloji mağazaları arasında özel vitrin konsepti ile dikkat çeken Vatan Notebook Mağazaları, notebook severlerden gelen fikirlerle şekillenecek. www.vatannotebook.com web sitesi üzerinden gerçekleşecek online yarışmada dereceye giren “Vitrinlik Fikirler” hem Türkiye genelindeki 18 Vatan Notebook vitrinini şekillendirecek hem de notebook yada netbook kazanacak.

Özel tasarlanmış iç dizaynı ve notebook odaklı ürün yelpazesiyle Türkiye’de ilk kez uygulanan bir konsepte sahip olan Vatan Notebook Mağaza vitrinleri, notebook severlerden gelen fikirler ile dizayn edilecek. Vatan Notebook web sitesi www.vatannotebook.com üzerinden gerçekleşecek online yarışma için gelen başvurular

6 Nisan - 18 Mayıs 2011 tarihleri arasında geçerli olacak.

Yarışmaya katılan tüm fikirleri korumaya alan Vatan Notebook, notebook severlerden gelen fikirler içinden yarışmaya katılmaya hak kazanan “Vitrinlik Fikirler” web sitesi üzerinden yayınlanacak. Web sitesinde yayınlanan ve Facebook ile Twitter üzerinden en çok oy toplayan “Vitrinlik Fikirler” Vatan Notebook jürisinin değerlendirmesine sunulacak.

Fikirler gerçek olacak
Yarışmada dereceye giren fikirler öncelikle “Dünyanın İlk Notebook Festivali” VatTheFest’te ardından Türkiye genelindeki 18 Vatan Notebook vitrininde sergilenecek. Yarışmaya katılan fikirlerin hayata geçmesinin yanında 1'inci HP XR429EA Notebook, 2'inci EXPER NR95B Netbook, 3'üncü CASPER CN-VTN455A Netbook kazanacak. Ayrıca Vatan Notebook üzerinden editör onayını alan fikir sahipleri 15 Temmuz 2011 tarihine kadar kullanılmak üzere World’e özel 5 taksitte %18 KDV kadar indirim kazanıyor.

Kazananlar 23 Mayıs’ta açıklanacak
www.vatannotebook.com web sitesinden yarışmaya katılmaya hak kazanan “Vitrinlik Fikirler” 18 Mayıs 2011 tarihinde Vatan Notebook jürisi tarafından seçilen fikirler

23 Mayıs 2011 tarihinde web sitesinde açıklanacak. Yarışmada dereceye giren “Vitrinlik Fikirler” ödülleri ise

Etiketler: vatan , bilgisayar , notebook , fikir , yarisma , odul , vitrin
Sayfa URL'si: