Nesquik’ten tatlı keyfini uzun tutmak isteyenlere toz puding

Tarih: 14.07.2009
Çocuklara sütü sevdiren NESQUIK, şimdi de büyüme çağındaki çocukların ihtiyacı olan sütün içindeki besin öğelerine ek olarak kalsiyum ve prebiyotik liflerle zenginleştirilen NESQUIK Pudingi, çocukların acıktığı anlarda onlara ara öğün olarak verilebilecek ideal bir seçenek olarak Türkiye pazarına sunuyor.

Gıda sektöründe 140 yılı aşkın deneyimi ve kaliteye verdiği önemle tüketiciler için sağlık ve güvenin adresi olan Nestlé; kakao, çilek ve muz aromalı çeşitleriyle sütle pişirilen puding ile mutfaklara yeni bir lezzet getiriyor. Hiçbir koruyucu madde içermeyen NESQUIK Toz Puding küçük büyük herkesin severek tüketeceği toz puding çeşitleriyle çocukların ve annelerin en tatlı keyiflerinden biri olacak.

Bir kâse NESQUIK Puding, çocukların günlük kalsiyum ihtiyacının yüzde 22’sini karşılıyor. Ayrıca prebiyotik liflerle zenginleştirilmiş içeriği hem sindirime yardımcı oluyor hem de çocukların uzun süre tok kalmalarını sağlıyor. NESQUIK Puding ile çocuklar, hem ihtiyaçları olan besin öğelerini alıyor hem de gün boyunca enerjilerinden bir şey kaybetmiyor.

Çocukların severek tükettiği NESQUIK’in yeni ürünü toz puding ideal kıvamı ve benzersiz lezzeti ile çocuklarına sağlıklı alternatifler sunmak isteyen annelerin ilk tercihi olacak.

Sayfa URL'si: