Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Mustafa Ceceli Küçükçekmece’de Esti - Basın Bülteni

Mustafa Ceceli Küçükçekmece’de Esti

Tarih: 10.07.2012
Küçükçekmece'de festival coşkusu tüm hızıyla sürüyor. Festivalin ikinci gününde Göl Kenarı'nda ünlü sanatçı Mustafa Ceceli Küçükçekmecelilere unutulmaz bir konser akşamı yaşattı.
Konsere Küçükçekmece Belediye Başkanı Aziz Yeniay, Başkan Yardımcıları, Ak Parti İlçe Başkanı Temel Karadeniz ve binlerce Küçükçekmeceli katıldı. Özellikle genç kızların yoğun ilgi gösterdiği konserde, vatandaşlar amfi tiyatroyu ve çevresini hınca hınç doldurdu.

Polonya'dan Büyük Süpriz

Mustafa Ceceli konseri öncesinde Amerika, İtalya ve Polonya'dan gelen konuklar dans gösterilerini sahneledi. Büyük ilgiyle izlenen gösterilerde Polonya ekibi Türkiye'ye bir de sürpriz yaparak, "Beyoğlu'nda Gezersin" isimli şarkıyı seslendirdi. Ekibin sürprizi katılımcılar tarafından alkışlarla karşılandı. Festivalin ikinci gününde ev sahibi Türkiye'yi de Beşik Turizm Folklor Eğitim ve Araştırma Derneği Halk Oyunları Ekibi Trabzon yöresi oyunlarıyla temsil etti.

Ceceli'ye Yoğun İlgi

Gecenin finalinde sevilen sanatçı Mustafa Ceceli muhteşem bir konser verdi. Ceceli, dillere pelesenk olan "Es" isimli parçasıyla konserin açılışını yaparak, en güzel ve popüler şarkılarını Küçükçekmeceliler için söyledi. Binlerce vatandaşın yoğun ilgi gösterdiği konserde ünlü sanatçı, 2 saat boyunca sahnede kaldı. Mustafa Ceceli, başarılı performasını perküsyonda da göstererek, gecede eğlenceyi doruğa çıkardı.

Sevilen sanatçının dillerden düşmeyen şarkılarına hayranları hep bir ağızdan eşlik ederken, romantik şarkılarda da çiftler dans etti. Konser sonunda Başkan Aziz Yeniay ünlü sanatçıya teşekkür ederek, plaket verdi. Başkan Yeniay'ın sosyal medyada çok aktif olduğunu ve kendisini takip ettiğini belirten Mustafa Ceceli, Küçükçekmece Göl Festivali'nde konser verdiği için mutlu olduğunu ifade etti. Başkan Yeniay' a teşekkür eden ünlü sanatçı, coşku ve alkışlar arasında sahneden ayrıldı.

Sektörler:
Sayfa URL'si: