Adres: Beybi Giz Plaza Dereboyu Cad. Meydan Sok. No:28 Kat:12 Maslak İstanbul

Telefon: 444 40 50

Fax: 444 40 50

Yetkili Kişi: Groupe SEB İstanbul Ev Aletleri Tic. A.Ş.

Web: www.moulinex.com.tr/

Ekli Görseller & Dökümanlar

Moulinex Direct Cocktail ile yaza özel lezzetler

Tarih: 04.06.2009
Moulinex Direct Coctail Blender ile yaz sıcağında serinlemenize yardımcı olacak birbirinden leziz kokteyller hazırlamak hem çok kolay hem çok eğlenceli!

Mutfaktaki çözüm ortağınız Moulinex’in yaza özel ürünü Direct Coctail Blender sıcak günlerde mutfakta geçirdiğiniz zamanı keyifli hale getirecek.

Meyve ve buzları bir arada parçalamanıza olanak veren Direct Coctail ile birbirinden vitaminli ve serinletici kokteyller hazırlayıp yudumlayarak güneşin parladığı sıcak yaz günlerinin tadını çıkaracaksınız.

Bardak ve sürahi için ayarlayabileceğiniz musluğu ile doğrudan servis imkanı sunan musluğu ile pratiklik sağlayan Moulinex Direct Coctail Blender, patentli buz çubuğu ile de hazırladığınız kokteylin soğuk kalmasını garanti ediyor.

600 Watt gücündeki Moulinex Direct Coctail Blender, kokteyllerin yanı sıra 2 farklı hız ayarı ile krep, sos gibi yoğun kıvamlı karışımlara kadar pek çok yiyeceği de rahatça hazırlamanıza olanak sağlıyor.

Moulinex Direct Coctail Blender sahip olduğu anlık (pulse) çalıştırma ve 1,5 litre kapasiteli blender haznesi ile buz kırma işini kolayca yaparken; kaymayı engelleyen plastik ayakları ile güvenli kullanım sağlar, çıkarılabilir damlama tepsisi ile de temizliği kolaylaştırır.

Hızı ve servis kolaylığını bir arada sunan Moulinex küçük ev aletleri ile sizde hayatı kolaylaştırın.

www.moulinex.com.tr

Sayfa URL'si: