Adres: Yeşilce Mah. Diken Sok. No:4 Kat: 4.Levent-Kağıthane / İSTANBUL

Telefon: (212) 284 44 49-284 44 29

Fax: (212) 270 20 15

Yetkili Kişi: Reklam Store

Web: www.reklamstore.com

Ekli Görseller & Dökümanlar

Mobil reklamcılıkta yeni bir isim: ReklamMobi

Tarih: 26.12.2013
Internet reklam networkü ReklamStore mobil reklamcılık sektörüne yeni hizmeti ReklamMobi ile giriyor.

12 Aralık 2013, İstanbul – Internet reklamcılığının önemli oyunucularından biri olan ReklamStore mobil cihazlarda artan trafik ve müşterilerinden gelen talepleri doğrultusunda mobil odaklı reklam platformu ReklamMobi hizmetini başlatıyor.

ReklamStore’un mevcut reklamveren müşterileri ve networkünde yer alan yayıncıların mobil trafikleri ile işe başlayan ReklamMobi, yayıncılarının mobil optimizasyonlarını artırarak mobil pazarını daha da büyütmeyi planlıyor.

ReklamStore kurucu ortağı Şencan Özen konuyla ilgili şunları söylüyor;

“ReklamMobi’ye biraz daha yakından baktığımızda şirketin web üzerinde yaptığı performans bazlı işlerin mobile yansımasını görebiliyoruz. Reklamverenlere performans bazlı reklam olarak CPI (indirme başına ücretlendirme) seçeneği haricinde internet reklamcılığının diğer modelleri olan CPC (tıklama başına ücretlendirme) ve CPM (gösterim başına ücretlendirme) seçeneklerini de sunmaktayız. Mobil odaklı bir servis olmanın avantajı ile yer, operatör ve işletim sistemi bazlı hedeflemeler ile internetin diğer reklam kanallarından farklılaşan bir hizmet oluşturmayı hedefliyoruz”

Yayıncıların mobil optimizasyonunu artırarak mobil trafiği artırmak isteyen ReklamMobi, yayıncılara 4 farklı modelde gelir elde etme imkanı da tanıyor.

Yayıncılar web sitelerinde mobil cihazlardan gelen kullanıcılara uygun reklam gösterebilme, performans bazlı mobil reklam yayınlayabilme veya kendi mobil uygulamalarında reklam yayınlayabilme olanağına sahip.

Mobil kullanıcıların en fazla dikkatini çeken bildirim gönderimi ile reklam seçeneği ReklamMobi’nin özellikleri arasında yer alıyor.

ReklamStore’un yeni mobil reklamcılık hizmeti ReklamMobi hakkında detaylı bilgi www.reklammobi.com adresinden alınabilir.Sayfa URL'si: