Adres: Sülün Sokak No: 8 1.Levent 34330 İstanbul

Telefon: 0212 444 77 85

Fax: 0212 275 21 31

Web: www.protel.com.tr

Ekli Görseller & Dökümanlar

“MICROS-Fidelio Kullanıcı Kulübü” açıldı

Tarih: 17.06.2009
Protel’in konuk ağırlama sektöründeki 20 yılı aşan tecrübesiyle hayata geçirilen “MICROS-Fidelio Kullanıcı Kulübü”, Türkiye’deki tüm MICROS-Fidelio kullanıcılarını bir araya getirerek bilgi ve fikir paylaşımında bulunulmasını sağlıyor. www.microsfidelioclub.org adresinden ulaşılabilen “MICROS-Fidelio Kullanıcı Kulübü” ve etkileşimli internet sitesi, ayrıcalıklı MICROS-Fidelio çözümlerini kullanarak kariyerinde farklılık yaratmak isteyen herkesin katılımına açık.

Konuk ağırlama sektörümüze yüksek nitelikli teknoloji çözümleri sunan Protel, MICROS-Fidelio kullanıcılarını buluşturan “MICROS-Fidelio Kullanıcı Kulübü”nü hayata geçirdi. MICROS-Fidelio kullanıcılarını etkileşimli bir ortamda bir araya getirerek bilgi ve fikir paylaşımında bulunmasını sağlayan “MICROS-Fidelio Kullanıcı Kulübü”, www.microsfidelioclub.org adresinde hizmet veriyor.

“MICROS-Fidelio Kullanıcı Kulübü”, tüm dünyada sektörün en çok tercih ettiği çözümlerin mimarı MICROS-Fidelio ürünleri hakkında bilgi sahibi olmak, konuk ağırlama sektöründe kariyer yapmak isteyenleri bir adım öne çıkararak farklılaşmalarına yardımcı oluyor. MICROS-Fidelio çözümlerini yetkin bir şekilde kullanabilenler, gerek yurtiçinde gerekse yurtdışındaki seçkin işletmelerde görev alma şansına sahip oluyorlar. Buradan hareketle “MICROS-Fidelio Kullanıcı Kulübü”nü hayata geçiren Protel, öncelikle turizm meslek lisesi veya üniversitelerin turizm bölümlerinde okuyan, otel ve yiyecek-içecek sektöründe çalışan/çalışmak isteyen kişilere Kulüp aracılığıyla ulaşmayı hedefliyor.

www.microsfidelioclub.org adresinden ulaşılabilen “MICROS-Fidelio Kullanıcı Kulübü”nün internet sitesi, işletme sahipleri dahil sektörden herkesin ilgisini çekecek zengin içeriğiyle göz dolduruyor. Sitenin, ürün sorumluları tarafından hazırlanan, MICROS-Fidelio çözümlerine ait detaylı bilgilerin yer aldığı “Bilgi Arşivi” bölümünden, ilgili ürün/destek sorumluları tarafından yanıtlanan soruların bulunduğu “Forum” bölümüne kadar uzanan geniş yelpazedeki içeriği, sektörün her kademesinden kullanıcının ilgisini çekecek düzeyde.

“MICROS-Fidelio Kullanıcı Kulübü”, “Kariyer” bölümü ise iş arayanları ve işverenleri bir araya getiriyor. İşverenler kısa süreli ilanlarla aradıkları adaylara ulaşırken, dileyen MICROS-Fidelio kullanıcıları da bu platform aracılığıyla iş başvurusunda bulunabiliyorlar.

Sayfa URL'si: