Adres: E5 Karayolu üzeri Karaali Çeşme Mevkii Silivri - İstanbul

Telefon: 0 212 736 00 36

Fax: 0 282 293 13 43

Yetkili Kişi: Maxi City Alışveriş Merkezi

Web: www.maxi.com.tr/

Ekli Görseller & Dökümanlar
Diğer bültenler
eklenilen başka bülteni yok.

Maxi City’de Ramazan Eğlenceleri ’Çifte Meddah’la Devam Ediyor...

Tarih: 22.09.2008
· Gerçekleştirdiği kültür, sanat ve eğlence aktiviteleriyle 7'den 70'e tüm ziyaretçilerine keyifli bir alışveriş sunan Maxi City, 11 ayın sultanı için hazırladığı etkinliklerine devam ediyor. Ramazan Eğlenceleri kapsamında bu hafta sonu Cengiz KÜÇÜKAYVAZ ve Erdal TÜRKMEN, Maxi City'ye konuk olacak.

Birçok sinema ve dizi filmde canlandırdıkları komik karakterlerle hafızalarda yer eden iki sanatçı, 20 Eylül Cumartesi Silivri, 21 Eylül Pazar günü ise Çengelköy Maxi City'de 'Çifte Meddah' isimli gösterilerini sahneleyecek. Ramazan ayı boyunca , her akşam iftar öncesinde tasavvuf müziği ile misafirlerine huzur dolu bir iftar yaşatan Maxi City'de, tasavvuf müziği sonrasında ise birbirinden farklı etkinlikler gerçekleştiriliyor.

Ziyaretçilerine, Karagöz&Hacivat'dan, ilginç tiplemelerin bir arada olduğu kukla tiyatrosuna, heyecan verici jonklör gösterilerinden, tahta bacak ve ateşbaz, ile illüzyon showlar ve kanto gösterilerine kadar zengin bir eğlence programı sunan Maxi City, bu hafta sonu günümüzün meddahlarına ev sahipliği yapacak.

Sinema ve televizyon dünyasının usta komedyeni Cengiz Küçükayvaz ile Erdal Türkmen''in birlikte oynadığı "Çifte Meddah " isimli gösteri, izleyenleri eski Ramazanlara götürecek. Tüm ziyaretçilerin ücretsiz olarak izleyebileceği bu çok özel meddah gösterisi, 20 Eylül Cumartesi günü saat 20:30'da Silivri, 21 Eylül Pazar günü 20:30'da ise Çengelköy Maxi City Alışveriş Merkezi'nin etkinlik alanında sahnelenecek..

Bilgi için: Nurcan Saral / Hamoğlu Kurumsal İletişim 0212 710 13 13 / 8583

Sayfa URL'si: