MASKO Mobilya Kenti’nin tadını Kiosk’lar ile çıkartın

Tarih: 07.08.2009
Dünyanın en büyük mobilya kenti MASKO artık KİOSK’larda! Türkiye’de bir ilki hayata geçiren mobilya kentinin girişinde ve birçok noktasında yer alan KİOSK’lar ile artık çok sayıda bilgiye ulaşmak ve istediğinizi daha rahat bulmak mümkün.

Dünyanın en büyük mobilya kenti MASKO, Türkiye’de bir ilk olan bilgisayarla yönlendirme uygulamasını hayata geçiriyor. İkitelli’de 500’ü aşkın işyerinin bulunduğu büyük mobilya kompleksi, ziyaretçilerinin aradıklarını daha kolay bulabilmeleri için KİOSK desteği vermeye başlıyor. Ziyaretçiler aradıkları mobilyaya, dükkâna ya da dönüş yolu bilgisine çok kısa bir süre içerisinde ulaşabiliyor.

Dünyayı vuran küresel ekonomik krizden çıkış yolunu daha fazla üretim olarak gören MASKO yönetimi, yatırımlarına tam gaz devam ediyor. Stratejik noktalara yerleştirilen KİOSK’lar sayesinde daha fazla ziyaretçinin MASKO’ya gelmesi hedefleniyor. Metro duraklarında, havaalanlarında ve sıklıkla ziyaret edilen noktalarda bilgilendirme amaçlı yer alan bu bilgisayarlar çabuk ve kesin bir bilgi akışını sağlıyor. MASKO bünyesinde yer alacak olan KİOSK’larda, kullanıcılar tarafından mağazaların yerinin yanında kampanyaları ve indirimli ürün satan yerleri de harita üzerinden işaretleyebiliyor. KİOSK’lara bir ‘tık’ ile 483 bin metrekarelik kapalı alana sahip “Dünyanın En Büyük Mobilya Kenti” MASKO’daki her bilgiye hızlıca ulaşmak mümkün oluyor.

Ziyaretçiler MASKO girişine ve MASKO'nun çeşitli noktalarına yerleştirilen KİOSK’lar sayesinde MASKO hakkında çeşitli bilgilere (Masko Kurumsal Yapısı, mobilyacılar, hizmetler, projeler, haberler, duyurular), MASKO hakkında çeşitli bilgilere (Maskonun tarihçesi, vs.) ulaşabiliyor. Ziyaretçiler, “Hoşgeldiniz!” mesajı ile kendilerini karşılayan bilgisayarlar sayesinde MASKO içinde dolaşmadan aradıkları noktalara nasıl ulaşacaklarını konusunda bilgi elde edebiliyor.

MASKO Mobilya Kenti, yenilikleri ve kampanyaları hakkında www.masko.com.tr adresinden ya da 444 1 675 numaralı telefondan daha detaylı bilgi alınabiliyor.

Sayfa URL'si: