Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Marmara Park’tan Genç Yeteneklere Profesyonel Oyunculuk Eğitimi Fırsatı! - Basın Bülteni

Marmara Park’tan Genç Yeteneklere Profesyonel Oyunculuk Eğitimi Fırsatı!

Tarih: 01.12.2013
Marmara Park, İstanbul Drama Sanat Akademisi işbirliğiyle geleceğin genç yeteneklerini arıyor. “Çocuk Reklam Dizi ve Sinema Oyunculuğu Seçmeleri” aday kayıtları 23 Kasım -1 Aralık tarihlerinde Marmara Park’ da düzenlenecek. Seçmelerde belirlenecek 5-17 yaş arası sınırlı sayıdaki çocuk ve genç, Ayla Algan Genel Sanat Yönetmenliği’ nde İstanbul Drama Sanat Akademisi eğitmenleri eşliğinde yaratıcı drama metodu kullanılarak verilen oyunculuk derslerini almaya hak kazanacak.

Ece Türkiye Proje Yönetimi tarafından yönetilen ve konuklarına alışverişin ötesinde farklı bir yaşam deneyimi sunan Marmara Park, İstanbul Drama Sanat Akademisi işbirliğiyle genç yeteneklere oyunculuk dünyasının kapılarını aralamalarını sağlayacak bir etkinliğe ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

8 Aralık tarihinde İstanbul Drama Sanat Akademisi Genel Sanat Yönetmeni Ayla ALGAN, İletişim Uzmanı Nur Onur, Drama/Tiyatro Bölümü eğitmenlerinden Fulya Aksular, Burçak Karaboğa, Günay Ertekin, Selçuk Rafet Sefer, Mete Akoğuz, Erman BOSTAN ve Dr. Bilge Nur Katipoğlu’ndan oluşan uzman jüri tarafından İstanbul Drama Sanat Akademisi’nde seçilecek genç yetenekler arasından 1 kişi Marmara Park’ dan burs alarak ücretsiz eğitim imkanına hak kazanacak. Seçilen tüm yetenekli gençler deneyimli eğitmenler tarafından verilecek oyunculuk dersiyle reklam, dizi ve sinema sektörüne fiziksel ve psikolojik açıdan hazırlanacak.

Oyunculuk dünyasına adım atmak için büyük bir fırsat yakalayacak olan genç yetenekler, 23-24 Kasım tarihleri arasında Marmara Park’da bulunan İstanbul Drama Sanat Akademisi standında kayıtlarını yaptırabilecekler.

Eğitim programı hakkında

Seçmelerden 15 gün sonra başlayan eğitimler her hafta Cumartesi veya Pazar günleri 3 saat olmak üzere toplam 12 hafta devam ediyor. Sınıflar, 5-7 / 8-11 / 12-14/ ve 15-17 yaş gruplarına göre oluşturuyor. Eğitimin sonunda derslerde başarı gösteren ve devamsızlık yapmayan öğrenciler sertifika almaya hak kazanacak.

Marmara Park Hakkında:

İstanbul Beylikdüzü’ nde açılan Marmara Park Alışveriş Merkezi, Avrupa yakasının yeni yaşam merkezi olma hedefiyle kuruldu. 250 mağazası ve toplam 4000 araç kapasiteli otoparka sahip olan Marmara Park, ziyaretçilerine keyifle alışveriş yapma olanağı sunarken aynı zamanda sosyalleşmelerine de ev sahipliği yapmaktadır.

İstanbul Drama Sanat Akademisi hakkında

Türkiye'de konusunda uzman akademisyenler, eğitmenler, ulusal ve uluslararası başarılara imza atmış sanatçılarla eğitim veren İstanbul Drama Sanat Akademisi, oyunculuk yeteneğine sahip çocuk ve gençlere ulaşmak amacıyla Çocuk Reklam Dizi Sinema Oyunculuğu seçmeleri gerçekleştirmektedir.

İstanbul Drama Sanat Akademisi

Tel: (212) 662-0236 (212) 662-0240

halklailiskiler@istanbuldrama.comSektörler:
Sayfa URL'si: