Ekli Görseller & Dökümanlar
Diğer bültenler
eklenilen başka bülteni yok.

Makrom City Esenyurt ’da inanılmaz fırsat, muhteşem kampanya

Tarih: 12.05.2011
5.000 TL Peşin, 750 TL taksitle, faizsiz, kefilsiz, zahmetsiz

Makrom Yapı’nın Esenyurt’ta yapımına başladığı Makrom City projesinde, herkesi ev sahibi yapacak kampanya başladı. Kampanya’da satışa sunulan tüm dairelerde 5.000 TL peşinat ile ev sahibi olmak mümkün. Üstelik bankayla, faizle, kefille uğraşmadan.

Makrom City’de 1 1 daireler 65.000 TL, 2 1 daireler 90.000 TL, 3 1 daireler ise 110.000 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Makrom Yapı, projeden ev sahibi olmak isteyenlere 5.000 TL peşinat ve 750 TL’den başlayan taksitlerle sunduğu kampanyanın yanı sıra, isteyen müşterileri için bütçeye özel alternatifleri de beraberinde oluşturabiliyor. Üstelik 2 yılda biten ödeme alternatifleriyle, daire sahiplerini kiracı gibi her ay taksit ödemekten de kurtarıyor. Kampanya kapsamında peşin ödemelerde de ayrıca yüzde 10 oranında indirim uygulanacaktır.

Düşük aidat, geniş sosyal imkanlar

Esenyurt bölge sınırları içinde, E-5 ile Nazım Hikmet Bulvarı’nın arasında, Bauhaus’un arkasında yer alan Makrom City, sunduğu sosyal olanaklarla da fark yaratıyor. Açık yüzme havuzunun yanı sıra, hamam, sauna, fitness center, cep sinema, cafe, çocuk oyun alanı, kreş ve özel kat bahçelerinin de yer aldığı proje, yaşam kalitesini yükseltmek isteyenler için tasarlandı. Aidat bedellerinin 80-100 TL arasında olmasının planlandığı projede, kapalı devre güvenlik sistemi, vale parking, resepsiyon gibi özel hizmetler ve her daireye yetecek kadar açık/kapalı otopark alanı da yer alacaktır.

Aralık 2012’de yaşamın başlayacağı Makrom City projesi hakkında detaylı bilgi için (0212) 450 19 91 numaralı telefonu arayabilir ya da www.makromcity.com adresini ziyaret edebilirsiniz.


Sektörler:
Sayfa URL'si: