Adres: Sanayi Mahallesi Oruç Sokak No:4 Kat:3 Kağıthane / İstanbul

Telefon: 0212 279 5060

Yetkili Kişi: Lukapu Fotoğraf Kitabı

Web: www.lukapu.com/tr

Ekli Görseller & Dökümanlar

Diğer bültenler
eklenilen başka bülteni yok.

Lukapu ile Okulun İlk Gününü Ölümsüzleştirin

Tarih: 14.09.2012
Yaşamdaki en değerli varlığınızın okula başlangıcında onlarca fotoğraf çektiniz. Lukapu size bu fotoğrafları bilgisayara mahkum olmaktan, yanlışlıkla silinmekten kurtarmak için kitap haline getirmeyi öneriyor. Çocuklarınıza paha biçilemeyecek bir miras, ileride hep birlikte gülümseyerek bakacağınız bir fotokitap oluşturmak istiyorsanız, hemen www.lukapu.com’ a girin ve fotokitabınızı oturduğunuz yerden kolayca hazırlayın. Tek yapmanız gereken nasıl bir albüm oluşturmak istediğinize karar verip, seçtiğiniz tasarım içerisine fotoğraflarınızı eklemek. 10 dakika sürecek bu basit işlemden sonra fotokitabınız birkaç gün içerisinde adresinize ulaşacak.

Bugüne dek birçok fotoğraf çektiniz. Kimi bilgisayarınızda, kimi hafıza kartında, kiminin nerede kayıtlı olduğunu anımsamıyorsunuz. Lukapu sizi bilgisayarınıza mahkum olmaktan kurtarıyor; anılarınızı kitap kokusuyla harmanlıyor ve ortaya el emeği bir “fotokitap” çıkıyor.

Lukapu.com’dan kolayca hazırlayacağınız fotokitabın hem içeriğini hem de tasarımını hazır şablonlardan siz oluşturuyorsunuz. Tasarımından, fotoğraflarına, sayfa sayısından boyutuna kadar tüm adımları sizin belirlediğiniz kitabınızda, albüm kapağına veya albüm içi sayfalarına dilediğiniz yazıyı yazmanız mümkün. Bu özel albümü oluşturmanız için 10 dakikaya ve siparişin size ulaşmasını istediğiniz adresi iletmeye ihtiyacınız var.

Lukapu’yu kullanabilmeniz için tasarım veya program bilgisine sahip olmanıza gerek yok. Evinizden veya iş yerinizden siparişinizi verin, size özel albümünüz 7 gün içinde elinizde olsun.

www.lukapu.com adresine girerek veya 0212 279 50 60 numaralı çağrı merkezini arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sektörler:
Sayfa URL'si: