Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Lipton IceTea Icefest İle Kış Tatilinde Gençler Eğlenceye Doyacak - Basın Bülteni

Lipton IceTea Icefest İle Kış Tatilinde Gençler Eğlenceye Doyacak

Tarih: 04.02.2010
03 – 27 Şubat tarihleri arasında Uludağ’da gerçekleştirilecek festivalde DJ performansları, Lipton Ice Tea Walking trompet ile Lipton Ice Tea Kutusu şeklinde kostüme edilmiş kayakçıların gösterileri yer alacak.

03 – 27 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilecek festivalde birbirinden eğlenceli ve sürpriz gösteriler dağda kar tatili yapan gençleri bekliyor olacak. Walking Trumpet günlerinde, Alkoçlar-Le Chalet-Beceren bölgesinde, Türkiye’de alanında tek bayan trompetçisi Cana Çankaya ve DJ Ali Süral canlı performans sergileyecek. Ayrıca DJ partileri, DJ Kiwi ve Çarşamba-Pazar arası pistlerde karşılaşacağınız Lipton Ice Tea kutuları şeklinde kostüme edilmiş kayakçıların gösterileri de festivale renk katacak.

4-9-11-16-17-23 ve 24 Şubat günlerinde Bursa’nın ünlü DJ’i Ergün (Ersan) muhteşem setleri ile ICEFEST parti katılımcılarını coşturacak. Her Cumartesi ünlü DJ Kiwi, asistan DJ’i Hollandalı güzel Lorraine ile Uludağ’ın en kalabalık olduğu günde orijinal setleriyle ICEFEST’in yıldız ismi olacak. Aynı günlerde ICEFEST hostesleri dağıtacakları sürpriz hediyelerle katılımcıların yüzlerini güldürecek.

Lipton Ice Tea ICEFEST birbirinden eğlenceli gösteriler ile Uludağ’a sarının sıcağını getirecek, kar tatili yapan gençlerin yanında olacak.

Basın İletişim:
Effect Halkla İlişkiler
0216 474 00 04
Emin Divriklioğlu emindivriklioglu@effect.com.tr

Sektörler:
Etiketler: lipton ice tea , uludağ
Sayfa URL'si: