Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
limango TECH, Nintendo kampanyasıyla teknoloji tutkunlarını sevindirecek - Basın Bülteni

limango TECH, Nintendo kampanyasıyla teknoloji tutkunlarını sevindirecek

Tarih: 09.05.2011
Dünyaca ünlü markaların farklı kategorilerdeki elektronik ürünlerinin satışa sunulduğu private shopping sitesi limangoTECH, çok özel bir kampanyayla üyelerine ayrıcalıklı bir fırsat sunuyor. Nintendo Wii Sports Resort PAK ve 3 oyundan oluşan özel paket, 4-9 Mayıs tarihleri arasında limangotech.com’da satışa sunulacak. Bu avantajlı kampanyayı kaçırmayın.

Teknoloji tutkunlarının buluşma noktası olan limangoTECH, Nintendo kampanyasıyla üyelerinin yüzünü güldürecek. 4-9 Mayıs tarihleri arasında Nintendo Wii Sports Resort PAK ve 3 oyundan oluşan özel paket limangotech.com’da satışa sunulacak. Siz de günün yorgunluğunu ve stresini eğlenceli oyunlarla atmak istiyorsanız bu özel ürün paketini kaçırmayın. Devrim yaratan hareket kontrolü ve Wii Motion Plus özellikli güncellenmiş yeni kumandasıyla bu ürün size ayrıcalıklı bir oyun keyfi sunuyor.

TV’lerden cep telefonu ve aksesuarlarına, fotoğraf makinelerinden kameralara, ev eğlence sistemlerinden, bilgisayarlara ve video oyun konsollarına kadar birçok kategorideki yüzlerce ürün limangoTECH’te sizleri bekliyor. limangoTECH’in sık sık yenilenen ve her gün bir yenisi eklenen benzersiz kampanyalarını takip etmek için hemen üye olun.

limangoTECH’ten yalnızca limango ve limangoTECH üyeleri alışveriş yapabiliyor. Bunun için de limango ya da limangoTECH üyesi bir tanıdığınızdan davet almanız gerekiyor. Eğer limango’ya üye olan bir tanıdığınız varsa, sitedeki forma onun e-posta adresini yazarak başvuruda bulunabiliyorsunuz. limango üyesi bir tanıdığınız yoksa sitenin giriş sayfasında yer alan başvuru sayfasına yönlendiriliyorsunuz. Başvurunuz limango tarafından inceleniyor ve üyeliğiniz hakkında tarafınıza bilgi iletiliyor.

Sektörler:
Sayfa URL'si: