Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Limango moda blogger’larına ödüllerini verdi - Basın Bülteni

Limango moda blogger’larına ödüllerini verdi

Tarih: 20.05.2010
Limango, Türkiye’nin ilk ve tek blog yarışması Blog Ödülleri’nin Moda Blogları Kategorisi sponsorluğunu üstlendi. Limango Moda Blogları Kategorisi’nin ödülleri, 8 Mayıs Cumartesi günü düzenlenen keyifli ve eğlenceli bir törenle sahiplerini buldu. Blogların moda alanında büyük bir önemi olduğuna dikkat çeken Limango, moda bloglarına olan desteğini ilerleyen dönemlerde de sürdürmeyi hedefliyor.

Moda tutkunlarının vazgeçilmez adresi Limango’nun sponsor olduğu, 2010 Blog Ödülleri Moda Blogları Kategorisi ödülleri 8 Mayıs Cumartesi günü düzenlenen törenle sahiplerini buldu. İnternet kullanıcılarını blog yazmaya teşvik etmeyi ve Türk internet sektörüne zengin ve özgün içerikler kazandırmayı hedefleyen yarışma kapsamında, 16 farklı kategoride ödüller verildi. Türk tüketicisini gerçek “private shopping” (özel alışveriş) kavramıyla tanıştıran Limango, ilerleyen dönemlerde de başarılı moda bloglarına olan desteğini sürdürmeyi hedefliyor.

Ülkemizde pek çok başarılı moda blogu olduğunu belirten Limango Pazarlama Müdürü Sinan Uycan, blogların günümüzün en önemli bilgi paylaşım alanlarından biri olarak öne çıktığını belirtiyor. Limango olarak blogların modada büyük bir önemi olduğunu düşündüklerini dile getiren Uycan, ülkemizdeki pek çok blog yazarının dünya modasını yakından izlediğini ve trendlere yön verebilecek bir noktada bulunduğunun altını çiziyor. Bu kapsamda, tüm Limango Ekibi olarak kazananları gönülden kutladıklarını ve tebrik ettiklerini belirtiyor.

Sektörler:
Sayfa URL'si: