Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Limango Genel Müdürü Gülfem Toygar “alternatif e-ticaret modelleri ve fırsatları” hakkında bilgiler verdi - Basın Bülteni

Limango Genel Müdürü Gülfem Toygar “alternatif e-ticaret modelleri ve fırsatları” hakkında bilgiler verdi

Tarih: 15.01.2010
Gerçekleştirdiği kampanyalarla en seçkin markaların ürünlerini %70’e varan indirimlerle satışa sunan limango.com.tr’nin Genel Müdürü Gülfem Toygar, 13 Ocak 2010 tarihinde Elite World Hotel’de düzenlenen Webrazzi Gündem E-Ticaret Toplantısı’nın “Alternatif E-Ticaret Modelleri Ve Fırsatları” bölümünde konuşmacı olarak katılımcılara bilgiler verdi.

Sektörün önde gelen firmalarının katılımıyla düzenlenen toplantıda Gülfem Toygar, e-ticaretin Türkiye’de gittikçe gelişen bir sektör olduğunun altını çizerek günde 2500-3000 paket ürün satışı yapan Limango’nun bu durumu kanıtladığını vurguladı.

Türkiye’yi gerçek “private shopping” keyfiyle tanıştıran limango.com.tr’nin Genel Müdürü Gülfem Toygar, 13 Ocak 2010 tarihinde Elite World Hotel’de düzenlenen Webrazzi Gündem E-Ticaret Toplantısı’nın “Alternatif E-Ticaret Modelleri Ve Fırsatları” bölümünde konuşmacı olarak yer aldı. E-ticaret sektörünün önde gelen firmalarının katılımıyla düzenlenen Webrazzi Gündem Toplantısı’nda Gülfem Toygar, e-ticaretin Türkiye’de hızla gelişen bir sektör olduğunu belirterek bu tür yeni girişimlerin sektördeki mevcut firmalara da yarar sağladığının altını çizdi.

Webrazzi Gündem E-Ticaret Toplantısı’nın “Alternatif E-Ticaret Modelleri Ve Fırsatları” bölümünde İstanbul Bilgi Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Şule Işınsu Özmen moderatör, Limango Türkiye Genel Müdürü Gülfem Toygar, akakce.com Genel Müdürü Koray Karataş ve pabbuc.com Genel Müdürü Serdar Yaman konuşmacı olarak yer aldı. Limango Genel Müdürü Gülfem Toygar konuşmacılara şu bilgileri verdi: “E-ticaret Türkiye’de hızla gelişen bir sektör. Yeni firmaların bu alanda yatırım yapması mevcut firmalara da avantaj sağlayan bir durum. Limango olarak kısa sürede çok iyi satış rakamlarına ulaştık. İade oranlarımızın çok düşük olması da bu başarımızı kanıtladı. Günde 45.000 ziyaretçi rakamına ulaştığımız günler oldu. Yine gün içinde 2500-3000 paket ürün satışımız var. Bu anlamda da sektörün her geçen gün daha çok tercih edildiğini kanıtladık.”

Sektörler:
Sayfa URL'si: