Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Lavazza’dan sıradışı bir lezzet: Tandem - Basın Bülteni

Adres: TAKTİK İletişim Danışmanlık Vefabey Sok. No:6/3 Gayrettepe-İst

Telefon: 0212 267 18 18 Pbx

Fax: 0212 267 18 18 Pbx

Yetkili Kişi: Lavazza

Web: www.lavazzaturkiye.com/

Ekli Görseller & DökümanlarLavazza’dan sıradışı bir lezzet: Tandem

Tarih: 04.11.2009
Dünyanın lider kahve markalarından Lavazza, Tandem’le kahve severlere sıra dışı bir lezzet sunuyor. Lavazza AR-GE departmanı tarafından tasarlanan ve patenti alınan çift bölmeli özel bir bardakta tüketicilerin beğenisine sunulan Tandem, Lavazza’ya özel çikolata, vanilya, fındık ve latte olmak üzere dört ayrı krema ile servis ediliyor.

Tandem’e özel çift bölmeli bardağın bir tarafına espresso veya cappuccino diğer tarafına ise çikolata, vanilya, fındık ya da latte kremasından biri konuluyor. Böylece tüketiciler espresso ve cappuccinonun tadını çıkarırken, nefis kremalarla kahve keyfine keyif katabiliyor.

Lavazza’ya özel bu ürün, Lavazza Best Coffee Shop’lar, House Cafe’ler, 29 Group (Ulus, Les Ottomans, Çubuklu), Zanzibar, Kırıntı, S Cafe, Banyan, Hayal Kahvesi, Develi, Lacivert, Oba, Yakamoz gibi ünlü restoran ve kafelerin yanı sıra Lavazza logosu olan tüm kafelerde bulunuyor. Tandem ayrıca Hillside, Joy, Sungate, Cornelia, Lykia World, Polat Renaissance, Sürmeli Oteli, Point Hotel, Nippon Hotel gibi önemli otellerin kahve menüsünde de tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

Sayfa URL'si: