Yetkili Kişi: Laken Termos

Ekli Görseller & Dökümanlar

Diğer bültenler
eklenilen başka bülteni yok.

LAKEN’ in En Sevilen Karakterler İle Süslenmiş, Okul Matara ve Termoslarını Çocuklar Güvenle Kullanıyor!

Tarih: 23.09.2013
Her Koşulda Ve Isıda İçindeki Sıvıyı Sağlıklı Tutmayı Başaran LAKEN Su Mataraları Ve Termosları; Desenleri İle Çocukların Tenefüslerde Eğlencesi, Sağlığa Maksimum Önem Veren BPA’sız Üretim Anlayışıyla da Ebevenlerin İlk Tercihleri Arasında Yer Alıyor.

” Sağlığınız Bizim İçin Önemlidir” sloganıyla yola çıkan ve Avrupa Standartlarında İspanya’da kendi fabrikasında üretim yapan LAKEN; çelik matara, alüminyum matara ve termos gruplarında BPA’sız ürün yelpazesi ile tüm dünyada liderliğini koruyor.

LAKEN matara ve termosları okulda ve günlük yaşamın her alanında güvenle kullanabiliyor. LAKEN’ in çocuklara özel olarak üretilen Dora, Sünger Bob, Tazmanya canavarı gibi en sevilen karakterlerle süslenmiş mataraları ile çocuklar gün boyu sağlıklı su içmeye devam ederken çok eğleniyor. İçindeki sıvıyı sızdırmaması ve dayanıklılığının yanı sıra koku ve tat vermeyen tescilli iç kaplaması sayesinde dünyanın en çok tercih edilen suluk markası olan LAKEN; %100 geri dönüştürülebilir şişeleri ile de doğa dostu malzemeden üretiliyor. LAKEN’in 18/8 çelik termosları , sıcak yaz günlerinde içerikleri 10 saat soğuk, soğuk kış günlerinde ise içerikleri 24 saat sıcak tutuyor. Termos ve mataraların kolay taşınabilirliği sağlayan kılıfları üstün tasarımın diğer bir parçası.

LAKEN matara ve termosları, bebek beslenme ve bakım ürünleri; Adventure Republic Mağazaları, Boyner Mağazaları, Intersport, Nezih Kırtasiye, Panel Kırtasiye, tüm seçkin kırtasiyelerde ve Laken bayilerinde satışa sunuluyor. www.adventurerepublic.comSektörler:
Sayfa URL'si: