Adres: Ayazma Yolu Demet İş Merkezi No:33/1 Yahyakemal Kağıthane İstanbul

Telefon: 0212 321 22 00

Fax: 0212 321 45 35

Yetkili Kişi: Yek Tekstil San ve Mağ.A.Ş

Web: www.kyomyfriend.com.tr

Ekli Görseller & Dökümanlar

Kyo MyFriend giyin, moda sizi takip etsin

Tarih: 27.04.2009
Özgün, şık ve rahat koleksiyonları ile her sezon plaj modasına yön veren Kyo My Friend, birbirinden farklı renk ve desendeki yeni modelleri ile 2009 yaz sezonuna da damgasını vuracak. Şık ama spor, rahat ama gösterişli tarza sahip bayanların vazgeçilmez markası Kyo MyFriend, dünyanın en güzel şehirlerinden Cape Town ve Marrakesh’ten ilham alarak hazırladığı 2009 İlkbahar/Yaz koleksiyonu ile sıcacık Afrika rüzgarları estirmeye hazırlanıyor.

Kullanılan renkler ve retro desenler sayesinde ağırlıklı olarak 70’li yılların etkisini hissettiren koleksiyonda, metalik efektli kumaşlar, bol kesimli tunik elbiseler ve sportif tulumlarla 80'li yılların esintisini de yakalamak mümkün.

Kyo MyFriend, 2009 İlkbahar/yaz renk koleksiyonu ile bizleri sezonun sürpriz renklerinden olan mavinin yeni tonları ile tanıştırıyor. Şimdiye kadar lacivert, kırmızı ve turkuvaz tonlarının birlikte kullanılması ile öne çıkan “Marine” teması Kyo MyFriend mağazalarında bu yaz farklı bir şekilde yorumlanıyor. Denizi ve denizciliği çağrıştıran desenler yerine çini benzeri küçük çiçekli desenler mavinin farklı tonlarının bir araya gelmesi ile oluşturuluyor. Bunun yanı sıra geçtiğimiz sezonlarda zümrüt tonlarında görmeye alıştığımız yeşilin yeni ve daha sıcak tonları koleksiyonda yerini alıyor. Morlar, sarılar, turuncular ve fuşyalar son birkaç sezondur olduğu gibi yine Kyo MyFriend koleksiyonunun vazgeçilmez renkleri.

Kyo MyFriend koleksiyonu “ev giyimi” ve “plaj giyimi” olarak iki ana başlık altında karşımıza çıkıyor. Ev giyimi grubunda renkli çizgi ve çiçek desenlerle hazırlanmış pijamalar, pamuklu penye ve dokuma elbiseler, rengarenk basic iç çamaşırları ve ev terlikleri yer alırken; plaj giyimi grubunda serin tutan pamuklu viskon ve şile bezlerinden hazırlanmış plaj elbiseleri, tulumlar, pareolar, plaj aksesuarları, bikini setleri, mayolar ve mayokiniler yer alıyor. Çeşitli üçgen ve strapless kesimlerle zenginleştirilen mayo koleksiyonunu tropik hayvan figürleriyle hazırlanmış nakışlar ve tattoo baskılarla çeşitlendiren Kyo MyFriend, asimetrik kesimli mayolar ve rengarenk desenlerle hazırlanmış mayokinilerle geniş bir ürün yelpazesi ile karşımıza çıkıyor.

İlk kez 2007 yaz sezonunda Kyo MyFriend mağazalarında tanıştığımız 3 parçaya bölünerek farklı renk kombinasyonu imkanı sağlayan portatif mayokinilerin ve hem etek hem de elbise olarak kullanılabilen plaj kıyafetlerinin yanı sıra sezonun öne çıkan trendlerinden olan tulumlar ve desenli pareolar da Kyo MyFriend mağazalarında yerini alıyor.

Yazın ışıltısını üzerinizde taşımak istiyorsanız Kyo MyFriend 2009 İlkbahar/Yaz Koleksiyonunu görmeden yazı bitirmeyin.

Sayfa URL'si: