Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Krispy Kreme’den annelere en tatlı çiçekler… - Basın Bülteni

Adres: Altunizade Mahallesi Mahir İz Caddesi No:8 Daire:6 Üsküdar / İstanbul

Telefon: +90 216 651 99 88

Fax: +90 216 651 99 77

Yetkili Kişi: Almana Yiyecek İçecek Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti

Web: www.krispykreme.com.tr/

Ekli Görseller & Dökümanlar


Krispy Kreme’den annelere en tatlı çiçekler…

Tarih: 07.05.2012
Özel günlerde özel tatlar sunmayı gelenek haline getiren Krispy Kreme, 75. yılında, Anneler Günü’nü, tüm dünyada özel tasarladığı pembe, beyaz ve sarı renkteki Çiçek Doughnutları ile karşılıyor. Uzakdoğu, Avrupa ve ABD ile birlikte, Türkiye’deki Krispy Kreme şubelerinde satışa sunulan Anneler Günü Çiçek Doughnutları, annelere sevgiyi ifade eden çiçeklerin en tatlısını oluşturuyor.

Bu yıl 75. yılını kutlayan Krispy Kreme’in Anneler Günü’ne özel, çilek dolgulu pembe, Bavaria krema dolgulu sarı ve çikolata dolgulu beyaz Çiçek Doughnutları mutluluk veren rengarenk çiçekler ve nefis lezzetleri birarada sunuyor.

Anneler Günü’nde annesini Krispy Kreme şubelerinde ağırlayanlar, Çiçek Doughnutları özel harman taze kahve çeşitleriyle birlikte ikram etmenin ayrıcalığını tadabiliyorlar. Annesine Krispy Kreme’in Çiçek Doughnutları’ndan armağan etmek isteyenler ise, diledikleri sayıda ya da düzinelik kutularda satın alabiliyor. Anneler Günü doughnutları, Krispy Kreme’in tüm şubelerinde, 4.25 Liraya satılırken, 12 adet satın alanlar düzine avantajından yararlanarak, 51 Lira yerine 34 Lira ödüyorlar.

Krispy Kreme’in İstanbul’da 16 şubesi yer alıyor…

Anneler Günü dougnutları, Krispy Kreme’in, Şaşkınbakkal, Acıbadem ve Ortaköy ile Cevahir, Palladium, Capitol, Maltepe Carrefour, Forum İstanbul, Ümraniye Meydan, Kozzy, Star City, İş Kule Çarşı, Forum Marmara ve MetroCity, Kanyon ve Via/Port Alışveriş Merkezleri’nde toplam 16 şubesinde satılıyor. Krispy Kreme şubeleri, müşterilerine 20’den fazla doughnut çeşidi ile birlikte tatlı ve tuzlu fırın harikaları ile özel harman taze kahveler de sunuyor.

Sektörler:
Sayfa URL'si: