Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Koton Kıds Çocukların Renkli Dünyası - Basın Bülteni

Adres: Ayazağa Mah. Ayazağa Yolu, No:3, A-B Blok, Maslak, Şişli - İstanbul

Telefon: 0212 331 33 00

Fax: 0212 332 03 33

Yetkili Kişi: Koton Mağazacılık Tekstil San. ve Tic. A.Ş.

Web: www.koton.com.tr/

Ekli Görseller & Dökümanlar
Koton Kıds Çocukların Renkli Dünyası

Tarih: 19.07.2012
Koton Basın Bülteni

Koton Kids 2011-2012 Sonbahar-Kış Koleksiyonu, stil sahibi küçük hanımlar ve yakışıklı minik beylere yine çok renkli bir gardırop sunuyor. Büyüklerin modası ve sezon trendlerini yansıtan Koton Kids Koleksiyonu, çocuklara özgü rahat kesim ve kuplarıyla günün her saati özgürce hareket imkanı sunuyor. Koton Kids, 3-10 yaş arası tüm çocuklara, okul dönemi, hafta sonu tatilleri, spor aktiviteleri, doğum günleri ve yılbaşı gibi özel günleri için birçok renkli alternatif sunuyor.

“Naturel”, “Hiper-Eglence”, “Temiz Hava”, “Dahi Çocuklar”, “Okula Dönüş” ve “Minimal Trend” konseptlerini barındıran Koton Kids koleksiyonu, küçük yaşta kendi stilini oluşturan kız ve erkek çocukların tercihi oluyor.

Yumuşak beyaz, Kahve, bej, yeşil gibi doğanın içinden gelen tonlar, Koton Kids “Naturel” koleksiyonun öne çıkan renkleri... Erkeklerde, haki pantolon ve hırkalar, kızlarda ise dantel detaylı, fırfırlı etek, elbise ve bluzlar dikkat çekiyor.

Florasan yeşil, fuşya ve mavi gibi ışıklı pop renklerin hakim olduğu Koton Kids “Hiper-Eğlence” koleksiyonu, sezonun en tercih edilen jean modelleri, deri, parlak montlar ve 3 boyutlu tişörtlerden oluşuyor. Kızlar için ayrıca renkli pantolonlar ve tül etekler de dikkat çekiyor.

Koton Kids “Temiz Hava” koleksiyonunda ise pofuduk dağcı montları, kürk yelekler, yumuşacık kazaklar ön plana çıkıyor. Detaylarda ise kar deseni ve ekoseye sıkça rastlanıyor. Giysiler, deri ve süet paneller ile zenginleştiriliyor.

Tüvit ve kadife dokunun yanı sıra, çizgi ve puantiye desenlerinin öne çıktığı Koton Kids “Dahi Çocuklar” Koleksiyonunda; Erkekler için pantolon ve ceketler, iki tonlu hırkalar, beyaz ve uçuk mavi gömleklerle kombinleniyor. Kızlar için piliseli etekler, fiyonk detaylı elbise, bluz ve kazaklar dikkat çekiyor.

Koton Kids “Okula Dönüş” koleksiyonunda, lacivert-beyaz, kırmızı-beyaz kombinler tercih ediliyor. Kızlarda puantiye ve kalp detaylı hırkalar, renkli triko ve pantolonlar, erkekler için ise armalı kolej montlarıyla puf yeleklere sıkça rastlanıyor.

Bebe ve balıkçı yakalı trikoların hakim olduğu Koton Kids “Minimal Trend” koleksiyonunda; Kızlar için elbise, pelerin, çift-ton ve bebe yakalı trikolar ön plana çıkıyor. Erkeklerde ise çift düğme ceketler, balıkçı yaka kazaklarla kombinleniyor.

Modayı seven anne babalar ve onların stil sahibi çocukları, sezon trendlerini yansıtan renkli ve özgün tasarımları Koton Kids Koleksiyonunda bir arada buluyor.

www.koton.com.tr

http://twitter.com/KotonMagazalari

www.facebook.com/#!/kotonfanpage

Sayfa URL'si: