Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Klock Saat ile zamanın dışına taşan bir yolculuk - Basın Bülteni

Adres: FSM Mah. Atatürk Cad. No:38 Armutlu / İstanbul

Telefon: (212) 277 89 61

Fax: (212) 277 89 63

Yetkili Kişi: Klock Saat

Web: www.klock.com.tr

Ekli Görseller & Dökümanlar
Diğer bültenler
eklenilen başka bülteni yok.

Klock Saat ile zamanın dışına taşan bir yolculuk

Tarih: 17.10.2008
KLOCK İLE ZAMANIN DIŞINA TAŞAN BİR YOLCULUK... K'lock, rengarenk, el yapımı duvar saatlerinden oluşan koleksiyonlarına bir yenisini daha ekliyor. Görsel olarak birbirini tamamlayan 9 parçadan oluşan ve bir duvar saatinden çok fazlasını sunan "Square 9" koleksiyonu, özenle döşediğiniz yaşam alanlarınıza yepyeni bir soluk getiriyor... Stil sahibi ev ve ofisleriniz için birbirinden farklı alternatifler sunarak yaşam alanlarınız için modern, vintage, enerjik ve eğlenceli seçenekler sunan K'lock, duvarlarını daha geniş dekoratif parçalarla kaplamak isteyen, farklı ürün arayışında olan tüketicilerine özel, yepyeni koleksiyonu "Square 9" ile farklılık yaratmaya devam ediyor. İçi içine sığmayan, bir tane ile doymayan, sıradanlığa kanmayan mekanlara, 9 kare parçadan oluşan bu çok özel koleksiyonu sunan K'lock, malzeme ve aksesuarları ile de göz kamaştırıyor.

"Square 9" koleksiyonunda tasarımlar ve görsel baskılar ön plana çıkarken, yurtdışından koleksiyon için özel olarak getirtilen el yapımı minik aksesuarlar, değişik desen ve dokularda kurdele süsleri ile eğlenceli ve enerjik bir görünüm sunuyor... Saatler üzerinde yer alan sayı ve harflerde ise, plexi ve metal ayrıntılar kullanılıyor. Çok yönlülüğü ile duvar saatinin dışında bir tablo görüntüsü de sunan "Square 9" koleksiyonu duvarlarınızdaki yerini almaya hazır... Tasarımları 9 parçadan oluştuğu ve koleksiyonun ruhunu yansıttığı için, her biri Santorini, Sardinia, Manhattan, Gökçeada, Sakız gibi ada isimleri ile adlandırılan koleksiyonda K'lock, size özgür, sürprizlerle dolu ve zamanın dışına taşan bir yolculuk sunuyor.

Zamanın sizler için önemini bilen K'lock, her saniyenizi daha dinamik ve renkli bir hale getirmek ve mekanlarınıza şıklığı katmak için birbirinden farklı tasarımlarıyla sizleri www.klock.com.tr, İstanbul Elite Concepts, Ankara Enne ve Bursa Ocakhome adreslerinde bekliyor. Editöre not: K'LOCK markası, yetenekli tasarımcı Tuba Kadıoğlu'nun elinden, yaratıcı bir fikrin, çekici ürünlere dönüşmesi ile ortaya çıktı. Ürünlerinin tamamı kendi tasarımı ve Türkiye'de el yapımı olarak üretiliyor. K'LOCK, BART Reklam Ajansı ve STEAM Etkinlik Yönetim Şirketlerinin de içinde bulunduğu bir grupta yer alıyor. K'LOCK Duvar Saatleri sürekli satışta kalan çok sevilen modellerinin yanı sıra, her sene yeni bir koleksiyon üreterek yeni modellerini de tüketicilere sunuyor. Ürün portföyü ile her yaştan insanı, tasarımları ile etkiliyor.

Ayrıca değişik kategorilerdeki tasarımlarının yanında Az Sayıda Üretilen (Limited Edition) özel ürünleri ile ayrıcalıklı olmayı sevenlere ve koleksiyonerlere farklı saatler sunuyor.

İletişim : 0212 277 89 61 – www.klock.com.tr

Sayfa URL'si: