Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
“Kişisel sağlık ürünleri sektörünün Avrupalı markası NORE bayilikler vermeye hazırlanıyor” - Basın Bülteni

“Kişisel sağlık ürünleri sektörünün Avrupalı markası NORE bayilikler vermeye hazırlanıyor”

Tarih: 28.05.2010
NORE Bayilerle büyüyecek

Dünyada ve Türkiye’de erkeklerin korkulu rüyası haline gelen cinsel fonksiyon bozukluklarına karşı özellikle Çin ve Japonya’da uzun yıllardır bilinen ve tedavide kullanılan bitkilerle Belçika’lı bilim adamlarınca Amino Lambs tarafından geliştirilen NORE bayilik vermeye başladı.

Nore saf bitkisel bir üründür hiçbir yan etkisi yoktur. Vücudun doğal fonksiyonlarını geliştirir ve güçlendirir. Erkeğin döllenme fonksiyonunu arttırma gibi diğer ilaçlarda olmayabilecek birçok ilave etkileri vardır diyen NORE Türkiye Distrübütörü Gökhan Sonbahar “Avrupa’nın en çok satılan yardımcı cinsel sağlık ürünü olan NORE; içeriğindeki Çin Küskütü, Schisandra Çileği, Epimedium Brevicorum(teke otu) ile Türk erkeklerinin en büyük sorunu olan erken boşalma, sertleşme sorunu ve diğer cinsel iktidar problemlerinin giderilmesine yardımcı olur” dedi.

Her 10 erkekten 7’si sorun yaşıyor

Yapılan araştırmaları inceleyen ve Türkiye’de 10 erkekten 7’sinin cinsel fonksiyon bozukluklarıyla karşı karşıya olduğunu vurgulayan NORE Türkiye Distribütörü Gökhan Sonbahar, “Cinsel sağlık ve destekleyici ürünler pazarı dünyada yaklaşık 3 milyar dolarlık bir büyüklüğe sahip. Türkiye pazarı ise diğer vitamin takviye ürünleri ile birlikte yaklaşık 350 milyon doları aşıyor” diye konuştu.

“Türk erkeğinin yüzde 32'sinde hafif, yüzde 28'inde orta ve yüzde 9'unda da şiddetli derecede sertleşme sorunu yaşıyor. Bu sorunu yaşayanların oranını Türkiye nüfusuna uyarlarsak, Türkiye’de yaklaşık 6,5 milyon erkek iktidar savaşı veriyor demektir” diyen NORE Türkiye Distrübütörü Gökhan Sonbahar şunları söyledi:

Hedef NORE’ nin Türkiye’de de üretilmesi

“Bitkisel formülü ile bu alanda başarısı Hollanda ve Belçika’da yapılan bilimsel çalışmalarla kanıtlanmış, Avrupa’nın önde gelen yardımcı ürünü NORE, içeriğindeki bitkisel özler sayesinde cinsel fonksiyon bozukluklarını önleyerek, sağlıklı bir cinsel hayat imkanı sunmaktadır. Türkiye kişisel sağlık ürünleri sektörü açısından önemli ve büyük bir pazar. Ayrıca orta asya pazarına ulaşmada önemli bir kavşak ve geçiş noktası. Ocak ayında Türk tüketicisi ile buluşan NORE’ ye her geçen gün ilgi daha da artıyor. Gerekli alt yapıları tamamladık. Bayilik başvuruları arasından en uygun yapılar ile yolumuza deva edeceğiz. NORE Türkiye’de bayileri ile büyüyecek. Bayilik sistemini tamamladıktan sonra hedefimiz NORE’ nin Türkiye’de üretilmesi için gerekli tesis yatırımlarını yapmak olacak.”


Etiketler: nore , kişisel bakım , bayi , şube
Sayfa URL'si: