Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Kışın en sık uğrayacağınız adres Lychee - Basın Bülteni

Adres: Kuruçeşme Mah. Yeşilpınar Sok. No:6 Arnavutköy / İSTANBUL

Telefon: 0212 265 13 90

Web: www.lycheerestaurant.com

Ekli Görseller & Dökümanlar
Kışın en sık uğrayacağınız adres Lychee

Tarih: 15.10.2009
Arnavutköy’ün eteklerinde benzersiz manzarası ve birbirinden özel lezzetleri ile İstanbul’un yeni keşfi olan Lychee Restaurant&Bar’da kışın keyfini çıkarın.

Kısa bir süre önce açılmasına rağmen İstanbul’un, müdavimi bol mekanları arasına girmeyi başaran Lychee, 2 katlı villasında; bir yanı yemyeşil ağaçlar, diğer yanı boğaz ve koru manzarası ve lezzetli çeşitlerin bulunduğu mönüsüyle anlarınızı unutulmaz kılıyor.

Özenli, çok şık dekoru ve lezzetiyle konuklarını şaşırtan mönüsü, Lychee’ye uğramanızı gerektiren en az manzarası kadar önemli sebeplerden.

Lychee’nin oldukça geniş tutulan mönüsünde arzu ettiğiniz tüm lezzetleri bir arada bulmanız mümkün. Türk ve Dünya mutfaklarından geniş bir yelpaze sunan mönüde; kebaplardan, zeytinyağlılara, İtalyanların risottosundan, şarap soslu levreğe kadar her şey mevcut. Ana yemeklerden rokfor soslu bonfile ve tatlılardan panna cota ise şefin tavsiyeleri arasında. Fırından yeni çıkmış sıcak, zeytinli ve sarımsaklı ekmeklerin eşliğinde sunulan taze lezzetler ve eşsiz boğaz manzarası ise hafta sonu kahvaltınızı unutulmaz kılıyor.

Mekanın dokusu, renkleri, her köşesinden görünen eşsiz boğaz ve koru manzarası, yumuşak aydınlatmanın sayesinde muhteşem bir tablo gibi mekanın tüm duvarlarını süslemekte olup ambiyansı sıcak ve samimi hale getiriyor.

Lychee’de Çarşamba geceleri, İzi ve Lized ikilisinin muhteşem canlı performansları ile renklenirken, Perşembe “Latin Geceleri”nde, dans severler Lychee’de buluşup ferah, şık ve muhteşem manzaralı bir mekanda dansın tadını çıkarıyor. Lychee’nin özel gecelerine uyguladığı makul fiyatlı fix menüleri ise oldukça geniş olup, çok çeşitli ve birbirinden lezzetli yemeklerle dolu.

Bu kış Lychee’de çok eğlenecek ve sevdiklerinize unutulmaz anlar yaşacaksınız...

Lychee, Arnavutköy'den Kuruçeşme istikametine giderken, Korkmaz Yiğit Lisesi’nden sonraki ilk sağa dönüldüğünde Yeşilpınar Sokak’tan yukarı çıkarak 100 m ilerisinde bulunuyor.

Adres: Kuruçeşme Mah. Yeşilpınar Sok. No:6 Arnavutköy/ ISTANBUL

Tel: 0212 265 13 90

Web Sitesi:
http://www.lycheerestaurant.com

Sektörler:
Etiketler: lychee , kış , adres , restaurant , bar , arnavutköy , villa
Sayfa URL'si: