Adres: Işıklar Mah. Işıklar İstanbul Cad. No:1 34075 Eyüp İstanbul

Telefon: 0212 206 5 206

Fax: 0212 206 5 211

Web: www.kilsan.com

Ekli Görseller & DökümanlarDiğer bültenler
eklenilen başka bülteni yok.

Kilsan’ın internet blogu kilsanblog.com açıldı

Tarih: 13.02.2017
Kilsan’ın mimari blogu açıldı

Kırmızı toprak sektöründe 65 yıllık deneyime sahip olan Kilsan, sosyal yaşama dokunmaya devam ediyor. Estetik, farklı, çevreci yapılar, mimari izler bırakan mimar ve mühendisler, ekolojik gelişmeler, yaşama renk katan tasarımlar, sanatçılar ve sanat eserleri ile ilgili yazılara yer veren blog, www.kilsanblog.com adresinde yayına başladı.

Uzun yıllar boyu sponsor olduğu kitaplarla sanata ve mimariye destek veren Kilsan, ayrıca doğa, çocuk, eğitim ve engelliler için gerçekleştirdiği projelerle STK’lara bağış yaparak sosyal sorumluluğunu devam ettiriyor.

Sosyal sorumluluk projelerinin dışında, sosyal yaşama hizmet eden projeleri de marka kimliği altında hayata geçiren Kilsan, dört yıldır her hafta gönderdiği ‘İstanbul’da bu hafta sonu’ bültenleri ile İstanbulluları tiyatro, gösteri, sergi, konser gibi etkinliklerden haberdar ediyor.

Kilsan, sektöre ve topluma katkıda bulunma düşüncesiyle 1 Şubat’ta açtığı bloğunda ağırlıklı olarak mimarlara ve mimariye ilgi duyanlara hitap ediyor. Yeşil Yaşam, Referans Yapılar, Kentler ve Dokular, Mimari Öyküler, Mimari İzler, Sanat Tasarım, UNESCO Dünya Mirası ve Kütüphane olarak 8 kategori başlığı altında toplanan yazıların içerikleri, konu ile ilgili farklı kaynaklar taranarak hazırlanan özgün metinlerden oluşuyor.

Sayfa URL'si: