Kapbula’nın organik şeyleri artık City’s’de!

Tarih: 08.12.2009
0-10 yaş arası çocuklar için organik giysi ve oyuncaklar; anneler için ise organik kozmetik ürünlerinin satıldığı “Kapbula” çok yakında City’s ziyaretçileri ile buluşuyor.

Pamuğundan ipliğine, boyasından baskısına kadar her şeyiyle tamamen organik ve uluslararası sertifikalı ürünlere sahip olan Kapbula, ziyaretçilerine sağlıklı ürünleri ve şık tasarımlarıyla prematüre bebeklerden 10 yaşındaki çocuklara kadar birçok seçenek sunuyor. Ürettiği ürünler dışında mağazasında sattığı diğer ürünlerin de organik veya ekolojik olmasına büyük özen gösteren Kapbula Organik Şeyler, çok yakında City’s Nişantaşı ziyaretçileri ile buluşacak.

Bebekler, çocuklar, hamileler ve annelere yönelik organik içerikli kozmetik ürünlerinin yanı sıra kurşun içermeyen bebek-çocuk ayakkabıları ile oyuncaklar ve askılar da Kapbula’nın seçenekleri arasında bulunuyor.

Kapbula Organik Şeyler aynı zamanda kendi markası ile çocuklar için yüzde 100 organik iç çamaşırı, çarşaf, nevresim, yastık kılıfı satan ilk ve tek mağaza olmasıyla da öne çıkıyor.

Detaylı Bilgi İçin;
Hande Üçkalelerhande.
uckaleler@citysnisantasi.com
0212 373 33 33

Sayfa URL'si: