Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Kahve tutkunlarının yeni buluşma mekanı “Costa Coffee“ Nişantaşı’nda açıldı - Basın Bülteni

Yetkili Kişi: Kılıç Arslantürk

Ekli Görseller & DökümanlarKahve tutkunlarının yeni buluşma mekanı “Costa Coffee“ Nişantaşı’nda açıldı

Tarih: 07.09.2009
Evlerindeki kadar huzurlu ve rahat hissedecekleri bir ortamda eşsiz bir kahve deneyimi yaşamak ve yeni lezzetler denemek isteyen tüm kahve tutkunlarına iyi bir haberimiz var!

Dünyada faaliyet gösterdiği 26 ülkedeki 1200 mağazasında sunduğu benzersiz kahve deneyimi ile kahve tutkunlarının vazgeçilmezi olan “Costa Coffee”, 1971’den beri sadece Costa’ya özel Mocha Italia harmanı, lezzetli yiyecekleri, ferah, şık ve rahat atmosferiyle, artık Nişantaşı’ndaki kahve severlerin yeni tutkusu olacak.


Costa Coffee’yi Türkiye’ye getiren International Food Company, yıllık 1,5 milyar Dolar’ı aşan cirosuyla Ortadoğu’nun en başarılı perakende gruplarından biri olan Americana’nın Türkiye’deki iştiraki. International Food Company (IFC) Türkiye Genel Müdürü Kılıç Arslantürk, Costa Coffee ile ilgili olarak amaçlarının en iyi kahve deneyimini en iyi lokasyonlarda, kahve severlerle buluşturmak olduğunu söyledi. Arslantürk , Nişantaşı Teşvikiye Caddesi’nde açılan Costa Coffee mağazasının bu amaç doğrultusunda atılan ilk adım olduğunu da belirtti.

Kahvenin iyisi...

Costa’nın en önemli farkı, kahvelerin otomatik makinelerle değil kahve aşığı uzman baristalar tarafından, daha “günlük süt ve özel Mocha Italia espresso harmanı” ile hazırlanması... Daha ilk yudumda lezzetindeki farkı hissettiren kahvelerinin yanı sıra, en taze, en leziz malzemelerden yapılmış sıcacık panini seçenekleri, tadına doyum olmayan, benzersiz muffinler Costa Coffee’nin eşsiz lezzetlerinden yalnızca bazıları!

Üstelik bu nefis muffinleri yerken “fazla yedim” düşüncesiyle kendini kötü hissedenler için Costa Coffee’nin bir sürprizi daha var. Lezzetli mini muffinler! Bu mini muffinler sadece lokmalık oldukları için yerken “fazla yedim” düşüncesini de yok ediyorlar. Evinde ya da iş yerinde eşsiz kahve deneyimini devam ettirmek isteyen kahve tutkunlarını da unutmayan Costa Coffee, özel Mocha Italia harmanını paket halinde de kahve severlere sunuyor.

Günlük sütle hazırlanan özel kahvesi ve çeşit çeşit yiyecek seçenekleriyle Nişantaşı’nın yeni gözde mekanı Costa Coffee’yi deneyen bir daha vazgeçemeyecek.

Sayfa URL'si: