Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Kadınlara özel websitesi Kozmy.com açıldı - Basın Bülteni

Yetkili Kişi: Kozmy

Ekli Görseller & Dökümanlar
Diğer bültenler
eklenilen başka bülteni yok.

Kadınlara özel websitesi Kozmy.com açıldı

Tarih: 24.04.2014
Kadınlara yönelik konuları ele alan yaşam sitesi Kozmy.com, pek çok konuda keyifli ve bilgilendirici paylaşımlar sunuyor.

Kadınlara yönelik konuları ele alan yaşam sitesi Kozmy.com, modadan dekorasyona, güzellikten sağlığa, yemekten müziğe kadar pek çok konuda keyifli ve bilgilendirici paylaşımları sizlerle buluşturuyor.
Kadınlara yönelik konuları ele alan kadın ve yaşam sitesi Kozmy.com, modadan dekorasyona, güzellikten sağlığa, yemekten müziğe kadar pek çok konuda keyifli ve bilgilendirici paylaşımlar sunuyor.
Dekorasyona yönelik ilham verici fikirler, güzelliğe dair ufak tüyolar, güncel moda trendleri ve yeni çıkan teknolojik ürünler gibi farklı bilgilere yer veren Kozmy.com, yenilikçi önerilerle yaşamınıza renk katıyor.

Sinema, müzik ve etkinliklere yönelik içerikleriyle eğlence düşkünleri için iyi bir rehber niteliği taşıyan Kozmy, yemek ve sağlık gibi konularda ise kadınlara faydalı ve pratik bilgiler vermeyi amaçlıyor.
Hayatınızı kolaylaştıracak önerilerin yer aldığı Kozmy’de evinizin dekorasyonu için birbirinden yaratıcı fikirlerle tanışırken, güzelliğe dair basit ve pratik ipuçlarıyla kişisel bakımınızı en doğru şekilde yapacaksınız.
Kariyer ve iş dünyasına yönelik önemli haberlerin yanı sıra kişisel gelişiminize fayda sağlayacak bilgilerin yer aldığı ‘Kariyer’ köşesi ise güçlü ve başarılı bir iş kadını olmanız yolunda tüyolar verecek.
Hayatın içinden paylaşımlarıyla takip etmekten zevk alacağınız Kozmy.com, kadınların favori sitesi olacak.

Sektörler:
Sayfa URL'si: