Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
JOKER’den hem çocuklara hem anne adaylarına en sevimli hediyeler - Basın Bülteni

JOKER’den hem çocuklara hem anne adaylarına en sevimli hediyeler

Tarih: 24.08.2009
Çocukların ve ailelerin vazgeçilmez markası JOKER'den bu kez de anne adayları için muhteşem bir hediye alternatifi; "My Mummy hamile t-shirtleri"

Anne adayları için hem fonksiyonel hem de sevimli bir hediye alternatifi olan t-shirtler farklı model seçenekleri ile JOKER Mağazalarında satışa sunuluyor. Siyah, beyaz, kırmızı ve gri renk seçenekleri bulunan t-shirtlerin üzerlerinde esprili ve eğlenceli logolar yer alıyor. Şık hediye kutusu ile satın alabileceğiniz "My Mummy hamile t-shirtler" sadece 69.90 TL.

Çocukların ayaklarının dostu Rainbow yağmur çizmeleri

JOKER'in hediye seçenekleri bununla sınırlı değil. Minicik ayakları soğuk kış günlerinde koruma altına alacak şirin Rainbow yağmur çizmeleri de çok şık bir hediye alternatifi olacak. 3D, Zürafa, İnek, Monster, Timsah ve Penguen gibi modellere sahip Rainbow çizmeler 23-31 numaraları arasındaki minik ayakları sımsıcak tutuyor. 59.90 TL'den satışa sunulan botların ayrıca tutma saplarının oluşu miniklere giyinme kolaylığı da sağlıyor.

Ailelerin ve çocukların vazgeçemediği marka JOKER farkı ile sevdiklerinize en güzel hediyeyi vermenin ayrıcalığını mutlaka yaşayın...image

Sayfa URL'si: