Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
İyi ki varsın“Kırmızı Ruj”… - Basın Bülteni

Adres: Savaş Sok. No: 179 PK: 34377 Kurtuluş Şişli İstanbul

Telefon: 0212 219 01 28

Fax: 0212 231 16 10

Yetkili Kişi: Pinkar A.Ş.

Web: www.pinkar.com

Ekli Görseller & Dökümanlar

İyi ki varsın“Kırmızı Ruj”…

Tarih: 19.01.2010
Pastel Kozmetik sizleri 18. yüzyıldan beri kadınların vazgeçilmez makyaj malzemesi olan kırmızı rujun cazibesine davet ediyor.

Makyajı sadece rujdan oluşsa bile muhteşem görüneceğini bilen kadınların çantalarından eksik etmediği ruj, özellikle de kırmızı olduğunda baştan çıkarıcı özelliği ile özgüvenin ve dişiliğin de sembolüdür aynı zamanda.

Ruj denildiğinde çoğumuzun aklına hemen kırmızı rengi gelir. Bu belki de dilimize Fransızcadan geçen ruj (rouge) kelimesinin kırmızı anlamına gelmesindendir. Ama asıl sebep hafızalarımızda yer eden tüm karelerde, o özel kadınların dudaklarında kırmızı ruj olmasıdır. Mesela Marilyn Monroe… Parlak kırmızı ruj ile o kadar özdeşleşmiştir ki, onu başka bir renkle hayal bile edemeyiz. Marilyn’in yüzünü bu kadar seksi ve güzel yapan unsurlardan biri de kuşkusuz kırmızı rujudur.

Kırmızı ruj seksi, kadınsı, asi, güçlü, gizemli ve cazibelidir. Bu yüzden de kırmızı ruju sürmek cesaret ister. Çünkü dudaklarımızı kırmızıya boyadığımızda biliriz ki, artık yüzümüzün en dikkat çekici yeri dudaklarımızdır.

Pastel Kozmetik sektörde en fazla kırmızı ruj seçeneğine sahip marka olma iddiası ile sizi kırmızı rujunuzla baştan çıkarmaya ve dudaklarınızla büyülemeye davet ediyor…

Etiketler: pastel , ruj
Sayfa URL'si: