Adres: Akçam Sokak 3/19, Beşiktaş

Telefon: (0212) 280 49 20

Yetkili Kişi: Finzoom - Türkiye’nin Kredi Rehberi - Mehmet Perk

Web: www.finzoom.com.tr

Ekli Görseller & Dökümanlar
Diğer bültenler
eklenilen başka bülteni yok.

İstanbul Avrupa Yakasındaki Konut Projeleri: Fiyatlar, Mortgage Seçenekleri

Tarih: 16.02.2012
İstanbul’da yaz aylarında başlayan konut projelerinin satışlarında hareketlenme görülmektedir. Yeni yıl ile birlikte artan kampanyalar müşterileri bu projelere çekmekte; talebi gören diğer proje sahipleri ise yeni kampanyalara girişmektedir. Avrupa yakasında devam eden onlarca konut projesi yılın ortasından itibaren teslim garantisi verebilmektedir. www.Finzoom.com.tr olarak bu projeleri masaya yatırdık ve değerlendirmenize sunuyoruz. AB Kalite Ödüllü Projeyle Lüks Hayata Adım

Avrupa Konutları “Lüküs Hayat” sloganı ile İstanbul’a lüks yaşam alanları yaratmaya devam ediyor. Yeni projeleri Halkalı’nın yeni yaşam merkezi Atakent 3’de devam ediyor. Projedeki konutlar Avrupa Konutları çizgisinde tasarlanmış. 83- 93 metrekare arası değişen 1+1 daireler 261 bin TL ile 387 bin TL bandından satışa sunulmuştur. 116- 151 metrekare arası değişen 2+1 konutlar 300 bin TL ile 548 bin TL arasında satılmaktadır. 3+1 daireler 134- 177 metrekare arasında değişmektedir ve 398 bin TL ile 665 bin arasında değişen fiyatlardan satılmaktadır. 191 metrekareye kadar olan 4+1 daireler ise 539 bin TL ile 694 bin TL arasında satılmaktadır. Yüzde 10 peşinat ile sahip olunabilen lüks daireler için 10 yıla kadar mortgage seçenekleri de bulunmaktadır.

Güneşli’ nin Kalbinde Büyük Kampanya

Basın ekspres’teki Home Aves projesi TEM’ e 2,5 km, E-5’e 4 km, havaalanına ise 5 km uzaklıkta devam etmektedir. Kavi Yapı proje için dikkat çekici bir kampanya başlatarak metrekare fiyatlarını 2200 TL yaptı. Güneşli’ nin kalbinde yeni bir yaşam sunan projenin satışları devam etmektedir. 42 metrekareden 172 metrekareye kadar daireler mevcut olan proje 191 daireden oluşmaktadır.

Soyak Evostar’ da 85 bin TL’den Başlayan Fırsatlar

Halkalı’ da devam eden Evostar, Soyak Yapı deneyimiyle gerçekleştirilmektedir. 1000 konuttan oluşan dev projede fiyatlar 85 bin TL’den başlamaktadır. Aylık 621 TL taksit imkânı ile kira öder gibi ev sahibi olmak deyimi gerçekleşmektedir. Bahçeli dubleks seçenekleri de bulunan projede her büyüklükte aynı konfor bulunmaktadır. 274 bin TL’den başlayan 3+1’ ler oldukça fazla ilgi görmektedir. Uygun mortgage seçenekleriyle sunulan projeye ilgi her geçen gün artarak devam etmektedir.

77 bin TL’ ye 1+1, 150 bin TL’ ye 2+1

Yalçıntepe Group tarafından Esenyurt’ ta yapımı süren Maximoon projesinde 1377 daire,74 dükkân ve rezidanslar bulunmaktadır. 1+1 daireler 77 bin TL’ den başlayan fiyatlarla satışa sunulmuştur. Büyük ilgi gören 2+1’ler ise 150 bin TL’den başlayan fiyatlarla satılmaktadır. 3+1 dairelerin ise satışı tamamlanmıştır. Kredi seçenekleri çeşitli olan proje sahiplerini bekliyor.

Dumankaya’ dan Konsept Halkalı 1000 TL Peşinat ile Satışta

Halkalı’ da Küçükçekmece Gölü’nün güzelliğiyle havuzlarının ışıltısını birleştiren proje Konsept Halkalı’ da satışlar devam etmektedir. Dumankaya kalitesini 1000 TL’ den başlayan peşinatlar ile satın alabilirsiniz. Projedeki daireler 141 bin ile 452 bin TL arasında değişmektedir. Ayrıca peşin satışlarda %12 indirim sunulmaktadır. 1+1, 2+1, 3+1 dairelerin bulunduğu projede satışlar tüm hızıyla devam etmektedir.

Beylikdüzü’ nde 62 bin TL’ ye Daire

Bulut İnşaat’ın yapımını gerçekleştirdiği Evviva Yaşam Merkezi projesinde satışlar devam etmektedir. Beylikdüzü’ nde yükselen proje’de fiyatlar 62 bin TL’den başlamaktadır. 1+1’ler 96 bin TL’ den, 2+1’ler 133 bin TL’den satılmaktadır. Düşük aidatları öne çıkaran projede aylık aidatlar 60 TL ile 120 TL arasında değişmektedir.

Innovia’ da 69 bin TL’den Başlayan Fiyatlar

Beylikdüzü’nde yapımına devam edilen Innovia 4. Etap’ta daireler 69 bin TL’ den başlamaktadır. Yeşil GYO güvencesiyle gerçekleşen projenin ilk üç etabının satışı tamamlanmıştır. 4. Etap’ta tüm yaş grupları için sosyal alanlar düşünülmüştür. Yüzme havuzu, spa, parti evi, spor salonları, tenis kortları misafirlerinin yaşamına değer katmak için planlanmıştır.

Her geçen gün yeni projelere başlanılan İstanbul’da ev sahibi olmak gittikçe kolaylaşıyor. Garanti’de %0,74’ten başlayan mortgage seçenekleri mevcuttur. Finansbank’ta ise %0,83’ten başlayan seçenekler vardır. Mortgage sistemi ile 120 aya kadar düşük faizlerle kredi kullanılabilir, ev sahibi olma hayali gerçeğe dönüşebilir.

Bankaların kredi seçeneklerinden evinizden faydalanmak için www.finzoom.com.tr adresinden aradığınız nitelikte bir kredi seçip başvurunuzu gönderebilirsiniz.

Finzoom.com.tr Hakkında

Finzoom Türkiye, Finzoom Financial Guide Network’ün Türkiye şubesidir ve Türkiye’nin ilk finansal ürün ve kredi karşılaştırma portalıdır. Maliyet oranları hesapları ve bankaların kredi ürünlerinde analiz yaparak banka ürünlerinin nabzını tutan tek kuruluştur. www.Finzoom.com.tr tüm bankalardan kredi oranları ile ilgili tam bilgi toplar ve bu bilgileri açık, objektif olarak karşılaştırmaya sunar. Amacımız, tüketici bilinci sağlamak ve tüketicinin doğru krediyi seçmesinde tarafsız olarak yol göstermektir.

Kerem Akbaba

Finzoom.com Türkiye Finansal Analisti

kerem@finzoom.com

info@finzoom.com


Sayfa URL'si: