Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
ISS’ten Kızılay’a kan bağışı desteği - Basın Bülteni

ISS’ten Kızılay’a kan bağışı desteği

Tarih: 28.05.2009
ISS, kurum içinde başlattığı özel çalışmalarla Kızılay’ın “1 Milyon İyi İnsan Aranıyor” kan bağışı kampanyasına destek oluyor. Bu çerçevede hayata geçirilen “Gönüllü Kan Bağışı” kampanyası aracılığıyla ISS çalışanları, kan bağışının önemi hakkında bilgilendiriliyor ve kan bağışı yapmaları teşvik ediliyor.

ISS’in Kızılay’a destek olmak amacıyla kendi çalışanlarına yönelik hayata geçirdiği “Gönüllü Kan Bağışı” kampanyasında 2008 yılında toplam 1.200 ünite kan bağışı gerçekleştirilmiş bulunuyor. Kampanyanın kesintisiz devam etmesi ve 2009 yılı sonunda toplam 2.500 ünite kan bağışına ulaşılması hedefleniyor.

Tesis yönetimi hizmetleriyle alanında lider konumda bulunan ISS, ülkemizin önemli bir sorununun çözümü için sosyal sorumluluk çerçevesinde kolları sıvadı. Yıllık 1,5 milyon ünite kan ihtiyacı olan ülkemizde, Kızılay tarafından başlatılan “1 Milyon İyi İnsan Aranıyor” kampanyasına ISS’ten büyük destek var.

ISS, kendi çalışanlarına yönelik hayata geçirdiği “Gönüllü Kan Bağışı” kampanyasında 2008 yılında 1.200 ünite kan bağışına ulaşmış bulunuyor. 2009 yılı sonuna kadar ISS çalışanları tarafından toplam 2.500 ünite kan bağışının gerçekleştirilmesi hedefleniyor. ISS, Kızılay’ın “1 Milyon İyi İnsan Aranıyor” kampanyasına kesintisiz destek vermeyi sürdürmeyi ve kurum içinde düzenlediği kan bağışı projesine devam etmeyi planlıyor.

ISS, bu önemli sosyal sorumluluk projesi kapsamında başlattığı kurum içi eğitim seferberliğiyle, Kızılay Kan Merkezi’nin vatandaşların gönüllü kan bağışıyla ayakta duran bir kuruluş olduğuna dikkat çekiyor. Düzenlenen eğitimlerde verilecek her kanın insanlığa yapılan büyük bir hizmet olduğu ifade edilerek, kanın kaynağının sadece insan olduğu ve yapay olarak üretilemediği vurgulanıyor. Böylece ISS tüm çalışanlarını kan bağışı kampanyasına katılmaları için teşvik ediliyor.

Sayfa URL'si: