Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
ISO 9001:2008 belgesine sahip tek barter şirketi: Türk Barter - Basın Bülteni

ISO 9001:2008 belgesine sahip tek barter şirketi: Türk Barter

Tarih: 03.06.2009
Barter sektöründe dünyada ilklere imza atan TÜRK BARTER, MEYER Belgelendirme şirketi tarafından yapılan ilk ara denetimde ISO 9001:2008 versiyonu belgeye sahip tek Barter şirketi oldu.

Kurulduğu günden beri sistemli çalışma esasında hareket eden Türk Barter, ilk belgesini Şubat 2003’te aldı. 3 yıllık belge süresini tamamladıktan sonra 2005’te yeniden belgelendirme denetimine girdi ve yine kalite belgesini aldı. 2008 yılında tamamlanan süreç sonunda Mayıs 2008’de Kalite Sistemi Belgelendirme Denetimi’ni sıfır hata ile tamamlayarak kalitesini pekiştirdi. Üçüncü dönem kalite belgesine sahip olan Türk Barter, 2008 yılında ISO 9001:2000 Kalite Sistem Standart’ında yapılan revizyonu hemen sistemine adapte ederek 27 Mayıs 2009’da yapılan ara denetim ile son versiyon Kalite Standart’ına göre denetimini başarıyla tamamladı.

Türk Barter, müşteri memnuniyeti olgusunu hep ön planda tutarak Barter Sistemi hizmetinde müşterisinin beklentilerini, kendi beklentilerini ve çalışanlarının tatminini sağlayacak hassas iş yönetimi ve stratejik birçok projeyi başarıyla yönetmiştir. Bu başarısının temelinde sistemli ve disiplinli çalışmak vardır. Kalite Sistem altyapısında oluşturulan iş süreçleri, kurallar ve dokümantasyon temelde müşterisini, kendisini ve çalışanlarını korumaya almaktadır.

Kalite Sistemi şirketlere müşteri güven unsurunu perçinleştiren bir yapıdır. Değişen yeni ekonomik yapılar, eskiden beri süregelen alışkanlıkları artık dışlamaktadır. Bu nedenle sistemli olarak değişim süreçlerine ayak uyduran şirketler rekabet üstünlüğünü mutlaka yakalama fırsatı bulacaklardır. Türk Barter bu kapsamda değişim süreçlerine en uygun zeminde ayak uydurabilmekte, kendi sistemini hızla değiştirebilmektedir.

Sayfa URL'si: