Yetkili Kişi: HR dergi

Web: www.hrdergi.com/

Ekli Görseller & Dökümanlar
Diğer bültenler
eklenilen başka bülteni yok.

Işıltılı Fikirler Gurusu Seth Godin Tek Konferans İçin İstanbul’da

Tarih: 13.02.2012

Pazarlama alanındaki radikal söylemleri ile tanınan ve 21. yüzyılın en önemli konuşmacıları arasında yer alan Seth Godin, bu sene vereceği tek konferans için 21 Şubat tarihinde İstanbul’a geliyor. HRdergi tarafından düzenlenen ve Hilton Convention Center’da gerçekleşecek olan konferansta Godin, “Görünmez mi, dikkat çekici mi?” konulu bir konuşma yapacak.

Amerika’nın en büyük pazarlamacısı olarak tanınan ve fütüristik yaklaşımlarıyla fark yaratan Seth Godin, üç saat sürecek canlı konferans için ilk kez Türkiye’ye geliyor. Godin, 21 Şubat tarihinde Hilton Convention Center’da gerçekleşecek olan konferansta, katılımcılara ‘nasıl yapmalı’ taktikleri vermenin yanı sıra, başarı ve yeni bir bakış açısı için stratejiler de sunacak.

Godin, Türkiye’de vereceği konferansta, tüm dünyada pratik, etkili ve paradigma değiştirici bakış açısıyla tanındığı bir kez daha gözler önüne sermeye hazırlanıyor. İstanbul’da vereceği konferansı, “Dünyanın bu bölümüne yönelik, planlanmış tek yolculuğum” olarak tanımlayan Seth Godin, varsayımları ters yüz edecek.

Purple Cow (Mor İnek) kitabıyla pazarlamanın 4P’sine yeni bir “P” daha ekleyen Godin, son 10 yılın en çok satan pazarlama kitaplarını kaleme aldı. Mor inek, izinli pazarlama, fikir virüsü gibi birçok kelimeyi pazarlamacılık literatürüne katan Godin, güvenli ve sıradan ürünlerin üretildiği dönemin geri kaldığını savunuyor. Godin’e göre pazarlamacıların tüketicilere ulaşması artık daha zor. Bunu başarmanın yolu farklı ürünler yaratmaktan geçiyor.

1 milyondan fazla kişiye konuştu

21. yüzyılın en iyi 21 konuşmacısından biri olarak tanımlanan Seth Godin, 1998’daki ilk uluslararası sunumundan beri 1 milyondan fazla kişiye konuşma yaptı. Bugüne kadar 11 farklı ülkede konuşma yapan Godin, bir dönem Yahoo!’nun Başkan Yardımcılığı görevini yürüttü.

Tüm dünyada büyük bir izleyici kitlesi bulunan “Seth Godin İstanbul’da” konferansı Project House’un stratejik ortaklığı, Manifesto İletişim’in PR sponsorluğu, Hürriyet Gazetesi’nin iletişim sponsorluğu, Message Marketer’ın e-pazarlama sponsorluğunda gerçekleşiyor. Marketing Türkiye Dergisi tarafından desteklenen konferans, Napolyon, DPİD ve Fedma’da katkıda bulunuyor.

Konferans ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.sethgodinistanbulda.com adresinden ulaşılabilinir.

HRdergi Hakkında:

1996 yılından bu yana yayın hayatına devam eden Türkiye’nin ilk İnsan Kaynakları dergisi HRdergi, Türkiye’de İnsan Kaynağının gelişimine katkıda bulunmayı, bir başvuru kaynağı olarak dünya ve Türkiye’den İnsan Kaynakları ve yönetim sanatı ile ilgili uygulamaları okuyucuları ile paylaşmayı amaçlıyor.

Aylık olan yayınlanan HRdergi ayrıca üstlendiği misyonu yerine getirebilmek için 1998’den bu yana düzenli olarak zirveler de organize ediyor. İş dünyası profesyonellerinin buluşma noktası haline gelen, ağırlıklı olarak İK konularındaki bu zirveler katılımcıların bilgi, deneyim ve uygulamalarını paylaşabildiği bir platform haline geldi.


Sektörler:
Sayfa URL'si: